Jump to content
cosminn93

Filelist :-s

Recommended Posts

Stiu ca au mai fost 1000 de topicuri am zis sa fie asta al-1001 topic !

Vreau sa va intreb care e idiotu` de flood eaza FL ?

Care e sccopu`?

Sincer nu il vad...nu mai poti sa iei un film hd-ro o appz ninica ca sa gasit un idiot sa il pice !

Coae daca erai un "$m3ch3r" pica frate trackere le astea

SceneAccess | Login

Welcome to RoundCube Webmail for The Gift Shop Staff

Chiar nu vad rostu de ce l-a picat ....

Cand pe alte trakere externe suntem injurati si banati ..exemplu mai sus !

Mesaj de la un moderator Filelist

CR7-site-ul va reveni când autorul atacului, va opri scenariul acesta, sau îi va scoate cineva bu?oanele de la contor. Este un singur hacker, dar asta conteaz? mai pu?in, chiar deloc. Ceea ce face el, este s? reseteze server-ele sau s? le supra încarce cu comenzi eronate, pentru a face site-ul inaccesibil. Integritatea bazei de date nu este afectat?. Când va opri atacul, site-ul va reveni, a?a c? v? rog s? schimba?i subiectul de discu?ie. Gândi?i-v? c? în loca?ia server-elor filelist, a c?zut curentul electric

========================================================

Scuze daca am incalcat vreo regula dar sincer terminati cu astea ca sincer nu cred ca faceti mare treaba !

Care vreti sa picati trakere le de mai sus PM me

Va ajut cu orice :*

Link to comment
Share on other sites

Cat de prost trebuie sa fii sa crezi ca un copil ataca filelist timp de 2-3 zile, ce hackeri, ce cacatul nostru, se caca pe ei, stau cu frica-n san ca a inceput o campanie de razie a rahaturilor astea de trackere.

Orice site care are o eroare, nu merge, gata a fost hackuit, da de unde pula noastra atatia hackeri, toti scriu pe aici de parca fac dintr-o brigata bine organizata care sparg cururile site-urilor si le injecteaza spermatozoizi de le schimba indexul si le pun "hacked by Smantanescu Ion".

Treziti-va hackerii pulii mele de catifea.

Link to comment
Share on other sites

Cum a zis cineva mai devreme..prea multi hackeri super destepti bai frate...cum pula mea sa zici ca e hack-uit, daca scrie clar "filelist.ro va reveni in cel mai scurt timp posibil. ". Asta inseamna ca e oprit de admin.

2. cosminn93, vorbesti mai prost ca pula, nu inteleg mai nimic

Ar trebui pus careva la panda: cand apare un topic legat de down-status-u' FL-ului, pac warn/ban :))

Link to comment
Share on other sites

Da, intr-adevar e vorba de un atac ddos

@cosminn93

''Care e sccopu`?

Sincer nu il vad...nu mai poti sa iei un film hd-ro o appz ninica ca sa gasit un idiot sa il pice !

Coae daca erai un "$m3ch3r" pica frate trackere le astea''

Scopul e simplu, si anume de a arunca cu rahat intr-un site, pentru a face rau.

Daca aceasta persoana ar avea ceva in cerebel nu s-ar amprenta la picat trackere. Sunt si alte lucruri folositoare pe care le poti face cu tastatura si pe deasupra ''mai mananci si o paine''

@Marian

Nu e vorba de nici un santaj, niciodata nu a fost vorba de asa ceva. Persoana la care tu te referi, a cerut intr-adevar emailuri unor persoane din staff, si prin urmare a primit disable. A plans in adevaratul sens al cuvantului pe mai multe forumuri, si intr-un final a primit din nou enable. Acel user nu are cum sa santajeze, crede-ma, nu stie sa lege doua cuvinte in limba romana.

@xplosive

''nush daca ai avut tangente cu god dupa fl, ca iti schimbai parerea instant despre ei ''

Sa nu imi zici ca tu ai avut tangente cu God.

Ce fel de tangente? Cu ce te-a suparat/dezamagit/jignit?

@mtcn

Nu e vorba de ''hackeri'', e vorba de una sau mai multe persoane care chiar au habar de ''ddos''

@Dokil

''Administratorii nu pot da emailurile... ''

Acces la emailuri au si moderatorii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...