Jump to content
Guest Nemessis

Au venit primii bani de la Jasmin (awempire)

Recommended Posts

kw3rln;182770']deci un prost intra pe linkul care il dai tu' date=' sau pe 1 banner dp siteul tau, apoi prostul ca sa-si faca laba trebuie sa plateasca..sa zicem ca isi cumpara credite de 200$ pe jasmin... bun..tie iti vin 20%, in cazul asta 40$

si e lifetime..poate prostul se intoarce si a doua zi si isi cumpara iara..deci iar primesti bani..poate prostu intra si peste 6 luni si cumpara...[/quote']

Aha, deci asa, eu credeam ca trebuie sa gasesti pe cineva care sa semneze contract cu ei asa cum ai facut tu ca sa primesti vreun ban de la ei. Mai exact daca face cineva la fel cum ai facut tu, asa cum zic eu acuma, primesti ~500E pe cand daca faci asa cum zici tu, primesti maruntis.

Asa este ? Intreb ptr. ca nu este explicat prea clar la ei pe site ptr. care dintre acestea esti platit.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

1. Epassporte nu mai exista.

2. Merge trafic de pe orice nisa dar e de preferat adult. Si traficul romanesc are conversii.

3. Nu o sa dau detalii cum imi fac eu traficul. E de inteles cred. Or sa apara tutoriale si tools pe Social[NET]Work - Seo, BlackHat Seo, Bani pe net, Monetizare online, Programe de afiliere despre cum sa incepeti sa aveti niste castiguri minime (gen $100-300 la 2 saptamani).

Link to comment
Share on other sites

1. Epassporte nu mai exista.

2. Merge trafic de pe orice nisa dar e de preferat adult. Si traficul romanesc are conversii.

3. Nu o sa dau detalii cum imi fac eu traficul. E de inteles cred. Or sa apara tutoriale si tools pe Social[NET]Work - Seo, BlackHat Seo, Bani pe net, Monetizare online, Programe de afiliere despre cum sa incepeti sa aveti niste castiguri minime (gen $100-300 la 2 saptamani).

Aha, tu faci stripers la web? sau prin alte metode:D

Link to comment
Share on other sites

Mhm, v?d c? e chestie cât de cât serioas? ?i chiar prime?ti banii. E?ti cam primul tip de la care am auzit c? a primit bani de la ei. În schimb am auzit o gr?mad? de chestii nasoale gen c? au blocat paymenturile pentru nu ?tiu ce motiv inventat de ei, de?i au primit o gr?mad? de clien?i.

N-am încercat niciodat?, pentru c? n-am avut încredere, de?i v?d din ce în ce mai multe linkuri c?tre livejasmin, etc.

O întrebare am: cât timp ?i-a luat ?i cam câte site-uri ai folosit?

Pentru cei care nu ?tiu cum se procedeaz?: dezac?iva?i adblock ?i da?i search pe cuvinte cu conota?ie sexual?. Vede?i c? pân? la urm? sunteti trimi?i c?tre livejasmin. De câte un javascript nesim?it. Dac? studia?i site-ul care v? trimite la livejasmin, vede?i c? e generat automat. La cât mai multe site-uri ?i black seo, la cât mai mult succes. Chestia e c? n-aveam încredere c? ?î pl?tesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Am romani care au cumparat de pe Jasmin (vreo 4) si am si modele sub referrerul meu. Am un singur webmaster roman care mi-a adus sume (foarte) consistente in cont ce depasesc cu mult cei 5% asa ca nu il pot lua in calcul cand dau procentul asta.

@neur0 - nu stiu. M-am afiliat la ei ca sa fac niste teste si m-am pomenit ca se produc bani. Nici macar nu ma asteptam sa scot mai mult de $200 dupa 3-4 luni cand mi-am facut contul. Nu m-am uitat la statistici deloc, decat la sumele castigate si tara de origine a cumparatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Interesant, si daca prin absurd sa spunem ca ai cel putin 100 de calculatoare la dispozitie pe care poti baga cate un server sa iti creezi un botnet, iar intre zombies faci un socks server cam 1k zombies si ala si il faci compatibil ca fiecare zombie din botnet sa foloseasca socks si sa-ti intre pe link-urile alea, ai putea in felul asta sa iti generezi trafic?

Bine, metodele sunt multe, dar sa presupunem doar aceasta mica idee.

Link to comment
Share on other sites

In loc sa stati si sa o ardeti in tutoriale cu Nemessis sa va dea detalii peste detalii incercati sa puneti cap la cap posturile lui despre Awempire, va mai bateti si voi un pic capul pe la Black SEO si prindeti miscarea. Va dati seama ca o persoana care intra pe un site de finante nu poate intra pe videochat si sa cumpere credite, trebuie sa fii tot pe nisa lor, adica p0rnosaguri, streaming webcam. Pai ori suntem darlai ori nu mai suntem ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...