Jump to content
dark87

TinKode Hacker

Recommended Posts

Dintre comentarii:

@ kenzo - SQL Injection NU poate face orice boschetar, crede-ma pe cuvant! Sunt in bransa developerilor ce tin cont si de securitate si stiu ce vorbesc. Am studiat destul de mult tema asta ca sa te pot contrazice acum. Ce pot face "toti boschetarii" probabil ca este MySQL Injection si dealea clasice.. union select 1,2,3-- . Dar majoritatea (90%) o sug cand dau de un WAF, sau cand vine vorba de Oracle, PosgreSQL, Ingres, DB2 .. and so on. Daca tu le stii pe astea si esti bazat in subiect esti liber sa comentezi, daca nu baga studiu grupa mare si vino sa ne certam. Dumb Fuck!

Poate ne face si noua cineva niste tutoriale despre cum se face injection in Oracle, PostgresSQL, MSSQL, Ingres, DB2, etc. Mai mult chiar, cum se face in paginile care au extensia .asp si .jsp ptr ca vad ca erorile sunt diferite.

Multumesc !

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos, m-ai facut sa rad in seara asta, si ca sa citez pe cineva.

"Esti penibil raauuu."

FMMJGMCUSCRISULTAUDECANTARISTPENAL!

ma,n-ai priceput.. defapt tu esti penibil.

Te-ai bagat cu aroganta unde n-aveai ce cauta,ma faci si idiot,in primul rand mesaju era pentru tinkode,nu iti era adresat tie.. ca sa-ti permiti(dupa logica mea) sau sa-mi permit sa ma faci idiot,de ultimul post n-am ce zice .. ai gandit in aceias maniera,dar nu ma mir.. esti un fan anime.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...