Jump to content
pyth0n3

Interviu Bine Ati Venit

Recommended Posts

Salut,

CIca sa ma prezint, numelepresupun ca putem sa il tinem pentru later, pasional de tehnica it, nu's a tot shtiutor, dar ma descurc cu ce am. Nu am stat sa completez formuarul, prea lenesh ptr asta. Scriu cu sh tz k shi alte tampenii asta nu inseamna ca sunt incult sau pushtan doar ca imi place mie sa ma fac intzeles.

Daca IOS OSI, CIsco, TCP, IPTABLES, ROUTE, BGP, POS, VLAN sunt cunostinte de-ale voastre putem deveni prieteni apropiatzi !

Link to comment
Share on other sites

parerea mea: putinel cam multe, iar la unele dintre ele marea majoritate a persoanelor de pe aici nu isi pot da datele reale decat daca sunt ei insisi niste plante agatatoare. sunt curios ce "rating" va avea... aici nu intra in discutie aia cu parola! :)) exista insa si o categorie de intrebari care o consider eu insumi necesara pentru ca adminul sa stie anumite chestii despre anumite persoane, ca sa stie cand vine la el cu o cerere sau cu jalba in protap ca a patit nu stiu ce pe aici cam ce atitudine sa adopte. una peste alta e bun!

Link to comment
Share on other sites

HAHHAHAHHAHA AM RAMAS PE SPATE CAND AM VAZUT ASTA:

Hobby?
Laba

Sau:

Skills?
Laba tata.

AHAHAHAHHAHAHAHAHA MOOOOOOOOR

altu


De unde ai auzit de acest forum?Ce astepti de la RST?Ce vrei sa oferi comunitatii?
Un salariu.. ca frec pula toata ziua pe rst.

Hai basescuuuuuuuuuuuuuu plateste-ne ca stam pe RST =))

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma numesc Sorin, pentru prieteni sunt Soso, si vreau sa va marturisesc ca imi doresc enorm sa capat cunostinte si sa practic aceasta meserie, bine meserie, defapt pentru mine sa devin programator e un ideal, e ceva la care aspir, si am inceput sa invat CSS, HTML, PHP, JAVA SCRIPT, si stiu ca astea sunt mai mult pentru webdesign si sincer azi am avut o zi grea, dar prin faptul ca am gasit acest site, de la un amic bun, faptul ca sunt obosit frant si nu aveam pofta de nimic a trecut, sincer multumesc celor care au facut acest site.

Link to comment
Share on other sites

Sa ma prezint ? Bine . Is Roberto si stau in Pincota, un asa zis oras din judetul Arad . Despre mine nu rea multe, imi place Downhill/Freeride (aka datu' cu bitigla) si am picat bacul la matematica :))

Am absolvit liceul la profil real unde am invatat putin HTML si umpic mai mult c++ si MingW in rest le am bine de tot la facut case in paint :))

Daca va intrebati de ce mi-am facut cont aici ? Simplu am vazut mult chestii tari care ma ajuta spre ex keylogger (am lasato balta ), ceva tips and trick la windows si am o gramada de invitatii pe xtreme zone si vreau sa dau din ele .

Sper ca nu am luat-o pe araturi la descriere (cu toate ca cred ca asa e) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^ Ma mira faptul ca nu ai picat bacul si la romana, deoarece se scrie un pic, nu umpic nu unpic nu ombilic sau mai stiu eu ce alte forme inventati voi. Semnul intrebarii se pune dupa cuvant fara spatiu intr-e ele, la fel ca si restul semnelor de punctuatie.

Link to comment
Share on other sites

Buna! Eu sunt Izmail, locuiesc intr-un orasel de langa Brasov care se numeste Fagaras. Sunt la liceu la profil uman si invat ca sa i-au bacul. Nu stiu ce sa fac in timpul liber asa ca m-am hotarat sa invat ceva nou si cred ca site-ul acesta ma poate ajuta.

Luati bacul apoi treceti pe aici. ( waiting for warn )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...