Jump to content
pyth0n3

Interviu Bine Ati Venit

Recommended Posts

Am v?zut ca majoritatea scriu doar un rand în bine a?i venit

Exemplu : Ma numesc X ?i am intrat aici

O descriere ar fi totu?i bine venita (argumente ,exemple,?i dovezi ,cod,sau ma rog)

Scrie?i cate ceva despre voi nu umple?i degeaba postul , în?eleg ca e op?ional dar m?car dac? scrie?i , pune?i totu?i ceva

Daca sunte?i timizi ?i nu ?ti?i ce sa scrie?i am creat un mic modul care cuprinde cîteva întreb?ri

Accept ?i prefer sa r?spund la cîteva întreb?ri la urm?torul INTERVIU

Download older list:

wget http://sprunge.us/jceS -O list.txt

Rezultate AICI

Database AICI

P.S. Daca mai ave?i alte întreb?ri de ad?ugat spune?i-mi

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

sunt multe intrebari in plus care n-au ce cauta de ex sa-l intrebi ce sex e , dupa ce l-ai intrebat numele , de parca nu putem deduce singuri .

"Preferi sa scri o pezentare singur sau vrei sa ti se puna intrebari?" Daca deja raspunde la intrebari logic ca raspunsul la intrebarea de mai sus este "da" "100 Esti smecher?

101 Te crezi tare?" E vreo diferenta de sens ?

Link to comment
Share on other sites

@edededi:Majoritatea intrebarilor tin putin si de logica si de o psihologie pe care unii oamenii nu o inteleg,sau pur si simplu trec cu vederea.Intrebarile astea scrise de phython3 imi par ca un test psihologic(cred ca majoritatea a dat cel putin unul).Imi amintesc ca la ultimult test psihologic pe care l-am dat,aveam 5 sau 6 intrebari ceva de genul:Ai avut vreodata intentia sa faci rau unei persoane care te-a enervat foarte tare?Dupa aceea te lua cu fel de fel de intrebari derivate de la prima,incat daca nu dadeai raspunsurile cum trebuie si intr-o oarecare logica,ti se bateau cap in cap si te contraziceai singur .Adica la modul ca te intreaba definitia unui cuvant,si apoi te face sa faci legatura intre doua cuvinte cu aceeasi explicatie...asta e doar un exemplu.Mai citeste odata intrebarile si vei intelege faptul ca nu orice pusti de 12 ani este capabil sa gaseasca un raspuns la toate,chiar daca la cele care iti cer definitii poti gasi usor raspunsul pe google.

Link to comment
Share on other sites

Hm..s-ar putea forma o lista de intrebari din domeniul IT si sa se afiseze in formularul de inregistrare cateva din acele intrebari. Iar pentru a evita trisarea (cautatul pe "goagal"), sa se puna un timp de raspuns, sau ceva care sa schimbe intrebarea de cate ori tab-ul browserului devine inactiv. (daca intelegeti ce vreau sa zic)

--

Asta daca chiar se vrea o filtrare mai buna a noilor useri :D

Link to comment
Share on other sites

@ * totul e op?ional , nu vine obligat nimeni

Miar face placere totu?i ca cineva sa pun? cîteva rînduri în Bine Ati Venit (inten?ia era doar asta )

____________________________________________

Urm?toarele întreb?ri poate nu au sens dar r?spunsurile pot avea un sens ?i o diferen??

Esti smecher? && Te crezi tare?

Asa fac o diferen?? intre r?spunsuri sa vad ce sens are ?i cum interpreteaz? user-ul ambele întreb?ri

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Daca acel chestionar s-ar aplica la actualii membrii ai RST-ului,cred ca,comunitatea ar ajunge la un numar cu 60% mai mic decat cel de acum.

1.foarte putini se vor inregistra.

2.mai este o varianta:noii useri pot cauta raspunsurile la acel quiz sa ii zicem.

Exact asta ar fii si ideea...

Posibil cativa copii se vor bloca...vor fii in pana de idei :))

Ar fii destul de fain sa fie ceva de genu...ehm...userii noi inregistrati sa trebuiasca sa fie activati pt. a putea posta.

Si pentru a fii activat ar trebuii sa aiba o introducere cat de cat....

DAR nu cred ca sunt indeajunsi Mods care sa isi "piarda timpu" cu activari >_>

SI dee ce ne facem fara traficul HECHERIILR

Link to comment
Share on other sites

salut,

motivul pt care is aici e simplu: plictisit si increzator in cunostintele mele si doritor de a invata

motivul pt care nu o sa mai fiu aici :banui ca o sa il zica ala dintre voi care o sa mio traga la gioale... io inca nu-l stiu...nici nu cred ca o sa apuc sa-mi dau seama :P

respect

Link to comment
Share on other sites

salut,

motivul pt care is aici e simplu: plictisit si increzator in cunostintele mele si doritor de a invata

motivul pt care nu o sa mai fiu aici :banui ca o sa il zica ala dintre voi care o sa mio traga la gioale... io inca nu-l stiu...nici nu cred ca o sa apuc sa-mi dau seama :P:D

respect

Link to comment
Share on other sites

salut,

motivul pt care is aici e simplu: plictisit si increzator in cunostintele mele si doritor de a invata

motivul pt care nu o sa mai fiu aici :banui ca o sa il zica ala dintre voi care o sa mio traga la gioale... io inca nu-l stiu...nici nu cred ca o sa apuc sa-mi dau seama :P:D

respect

Salut, încearc? s? nu te mai bâlbâi. Folose?te butonul "EDIT".

Link to comment
Share on other sites

si dupa un bine ai venit urmeaza stampila. adica daca esti bautor de ceai, de vin, de gin etc. acum m-am prins si eu ce e cu codul asta. cel mai naspa e sa fii bautor de ceai, se pare.

"Stampila" aia e automata in functie de numarul de posturi pe care il ai, se modifica odata cu cresterea numarului lor +5 posturi=Bautor de ceai ...+1000=Cultul betivilor.

Faza cu campul de introdus parola e geniala, sunt curioasa cati au completat-o cu parola lor reala. :))

Edited by Surge
Link to comment
Share on other sites

asa o fi surge, dar cred ca incep sa ma plictisesc si sa mi se faca scarba pe un forum unde la regulament un misogin frustrat pe care nu l-o fi iubit ma-sa deloc scrie ca toate femeile sunt curve proaste. pare mai degraba un forum pt. cei care adora sa injure si care nu pot da dovada de bun simt nici macar pentru un minut.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

asa o fi surge, dar cred ca incep sa ma plictisesc si sa mi se faca scarba pe un forum unde la regulament un misogin frustrat pe care nu l-o fi iubit ma-sa deloc scrie ca toate femeile sunt curve proaste. pare mai degraba un forum pt. cei care adora sa injure si care nu pot da dovada de bun simt nici macar pentru un minut.

Daca nu iti place nu te obliga nimeni sa stai, e o tara libera si netu-i plin de forumuri mult mai friendly. Jungla nu e pentru oricine. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...