Jump to content
TBone

Discutie telefon hacer! :))))

Recommended Posts

Acum aproximativ 10 min ma suna cineva (voce de om in varsta) si cica ar fi fost de la vreo din asta anti.. hacareala :)))

Mosu nici nu stia sa vb bine engleza si se auzea cum cineva ii soptea ceva (nu stia sa zica nici hacker, vb serios) si spunea sa termin cu activitatile ilegale pe care le desfasor (nu desfasor astfel de activitati).

1. Nu era de la vreo asociatie corecta, am inregistrat convorbirea, asa ca daca e ceva va fi acuzat de identitate falsa :@ si prejudicii la timpul meu pe care l-am pierdut ascultandu-l :P

2. Nu s-a prezentat si nu mi-a stiut numele corect

3. Numarul abonamentului nu e trecut pe numele meu

3. Nici macar IP-ul nu e trecut pe numele meu ;)

Rog oricine imi poate da informatii despre un astefel de nume sa o fac si o sa-i fiu recunoscator ( il prind eu pe asta...)

+5420800** (utlmilele 2 nu le-am pus)

mentionez ca acest "numar" nu se afla in serviciul national de telefonie (si nici din afara nu cred), as crede ca e vb de skype!

[Edi1]

http://forum.itbox.ro/about2845.html

mda, ma gandeam eu, le e prea frica sa nu fie hackuiti si s-a gandit sa gaseasca o metoda... nu a facut-o cum trebuia ;)

FireEyes inchide ochii si la revedere!

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Aft3rDark")</div>

o.O nu cred ca are treaba cu forumurile si siteurile romanesti pe care leai spart.Parere mea...

am pus pe cineva de o anumita firma de securitate sa sune si cand a sunat aia au zis ca sunt de la un provider de internet dar au negat orice apelare a numarului meu, deci firma serioasa oricum nu erau ;)

Link to comment
Share on other sites

bai numai sunati copilu akasa si il bagati in boala :@ . sa va fie rusine !!

pe viitor ai si tu grija si v-am zis cand spargeti un site numai puneti LINK-UL DE LA FORUM ca e ce-a mai mare prostie posibila . E ca si cum m-as duce sa fur de la magazin si ii las buletinu meu acolo !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Fiti antena care a fost convorbirea (ma rog .. in cAsy`z wurld):

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Mosu:Halo ! Halo ? Ti ban ?

*soapta* - boun ! boun !!

Mosu: Aaoo .. da da ! Ti boun ?

T-Bone: mda ? cine esti ?? 1001010

Mosu: Sunt de la .. aham .. auahahah *stranut stranuuut* .. asta cum ii zice .. sunt de la asociatia asta .. ante hocari .. mocari .. asta ..

*soapta* - hacari ! hacari !!

Mosu: Da ma !! asta .. cum zice asta din spatele meu ! hacari daia !

T-Bone: wtf ?? :o ce vrei ma beatule ? 1001011

Mosu: beat ? ba asta .. cu praidaru` //

*soapta*: provaidar ma ! provaidar !

Mosu: io ce am zis ma prostule ? proaivadar ? asa ! .. iti stiu proaivadaru de la machi tachi sachi cu hai hiuu //

*soapta* - aipiu ma betivule !! aipiuu !!

Mosu: *sughit* asa .. aipiuu ! 01.06.2006 ! asta ii aipiu tau maa !

T-Bone: sa ma sugi ! sugi sugi !! apropo .. SUGI !!

Mosu: baa !! vezi ca daca iti dau o sticla de spritz in cap te las lat pa dreq ..

T-Bone: *tasteaza www.moshprost.ro/phpbb9999/*

5 minutez later

Mosu: .. si asa e boala .. aa .. asta morala !! intelegi ?

T-Bone: *tasteaza: hack3d by T-Bone* aa .. da da ! va te faire foutre !

Mosu: asa bravo !! *in soapta: ce drecu a zis ?* Hai pa ma ! vezi ca daca mai haihuiesti .. aa .. hachiresti, te bat !

T-Bone: mda .. cum zici tu ! hai ca io plec la baie ca mai tinut atata si ma pish pa tine !

Mosu: asa ma ! bravo ! asta inseamna respect ! in sfarsit ceva ! ..

T-Bone: apropo ! ai situ hacuit *inchide telefon*

Mosu: awaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! sitaru meu !! la care lucrez de pe vremea lu pasvante chioru` ?? si avea .. 3 VIZITATORI !! si am muncit atat de mult ca sa .. niuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!

T-Bone: facar prost ..

--------------------------------------------------

Se fini ! :)

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Nu uitati ! Asta e o parodie .. nu stiu convorbirea deci .. totusi m am gandit sa mai amuz o tara chestia asta .. :@

Link to comment
Share on other sites

phuaaa casy, tare asta :D (nu ca nu are fi fost cam asa convorbirea numai ca eu nu am injurat, dar el nu prea stia cum se zice hacker si parca i soptea cineva) ;)

M-a mai sunat tipul inca odata si a inceput cu amenintari

* [El]Adnan, Adnan..

* [Eu]Ce Adnan ma?

* [El]Fabyan, Fabyan...

* [Eu]Da eu sunt

* [El]Ba stai pe ____ si intru peste tine si te omor

* [Eu]Zi-mi te rog care e treaba ca nu inteleg nimic!

* [El]Ma vin peste tine..

* [El]Ai adus prejudicii... firmei...

* [Eu]Zi-mi despre ce este vorba ca nu inteleg nimic

* INCHIS!

oricum astept sa vad raportul cunostintei ca sa vad care se tine de poante, banuiesc eu care e treaba cu astea...

Mentionez ca stiu ca e o farsa si stiu de cine e jucata dar tot ma las de hack ;) posibil ma apuc de photoshop si programare ;)

Link to comment
Share on other sites

Am patiti si eu asa ca ma suna unu si cand raspund ma ia repde : bah tu te tii de flood ? tu te tii de flood ?! si eu zic m nu domne , nu am auzit de asa , cic mah tu te tii de flood cu mine ? :@ Dar io domne , nu auzi ca nu m facut io nimica , mi-a zis unu sa icnerc programu si nu stiam ce face ? cica ala fraieru , bine akla care ti-a dt programu vroia sa-mi faca mie rau { el era adminu de retea } a venit politia la el acasa ,cacaturi dastea sdi mie nu mi-a facut nimica

=)) , nu va faceti griji si btw daca nu aveti peste 18 ani nu va baga la parnaie pentru ccaturi dastea gen cacaturi de hack ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...