Jump to content
cosminkent

Sms-uri gratuite in Orange

Recommended Posts

Puteti trimite in reteaua Orange 3 sms-uri unu dupa altu apoi trebuie sa asteptati cateva minute (maxim 2-3) si mai puteti trimite inca 3 sms-uri si tot asa. Sms-urile se primesc repede la destinatar si se primesc de la numere de orange (unele din ele inexistente).Puteti scrie mesajul de 130 de caractere dar sms-urile la sfarsit contin o adresa cu site-ul respectiv. Adresa este SouRRce.Com • Trimite SMS-uri gratuit nu necesita logare. Sper sa va fie util mai ales celor ce nu au credit si vor sa dea un mesaj.

P.s - Nu e site-ul meu,nu am nici o legatura cu ei si cu atat mai putin sa vreau sa le fac reclama. Doar incerc sa ajut cu ceva util.

Bafta la dat sms-uri :D

Link to comment
Share on other sites

Sa va spun ceva..poate cineva mai stie dintre voi si ajuta:D Am descoperit sa zic asa acum vre-o 2 ani un site de sms-uri www.smsh.it si nu mai tin minte cum am gasit pe ,,gogu,, codul de promotie de la vremea respectiva..in fine. Mi-am facut 6 conturi pe email-uri diferite. Pe fiecare cont imi baga 0,140 euro cu care puteam da 5 sms-uri in Romania si 7 in Italia. Chestia interesanta ca si pe site-ul asta puteai sa pui destinatar ce vroiai. Mesajele nu contineau reclame deci era totul marfa...acum ma gandesc pe unde as putea sa mai gasesc un cod de promotie pentru ca la inregistrare apare sa bagi cod de promotie. Poate daca afla cineva sa posteze aici:D Site-ul e super...sms-urile ajungeau instant. Va las pe voi sal analizati:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...