Jump to content
skyner

cum iti terorizezi vecinul?

Recommended Posts

iti urmaresti vecinu si cand urca in lift cu un cleste intorci rotita de la usa liftului si dispari dar sa faci si tu sa-l blochezi intre etaje sau la etaj 1 ca de obicei acolo nu merge deschisa usa :))

si te faci cu vreo 2-3 ore libere ,bagi rock-ul la maxim ca sa te auda din lift

Edited by Alexander33
Link to comment
Share on other sites

intre timp:))

au intrat 2 in casa peste el,cu cagule...cik iar fi sarit incaltati pe pat si nus ce:)))

ma trezesc la 3-4-5 dimineata si sar pe scarile din apartament(el sta sub mine) defapt..nu prea conteaza ca aude tot blocul =)))

la masina nu ii fac nimc ca am si eu masina:)))

ma gandesc acum sa ii sun la 2-3 noaptea la usa...cumva sa ii pun picatura pe sonerie sa ramana blocata:D

Link to comment
Share on other sites

intre timp:))

ma gandesc acum sa ii sun la 2-3 noaptea la usa...cumva sa ii pun picatura pe sonerie sa ramana blocata:D

incearca cu un betisor de chibrit, il bagi intre buton si suportul soneriei, eventual iei putin din betisor cu un cutit daca nu incape.

*fa'l mic, sa il bagi de tot... sa vezi ce se uita omu' ca la felu' 7 :))

Link to comment
Share on other sites

Daca vecinul tau are un caine, il prinzi cand e pe afara, ii jupuiesti pielea de pe el, si i-o bati in cuie pe peretele de langa usa sa. Cand vecinul va iesi si va vedea, se va minuna de spiritul tau de artist pur-sange.

Esti prea retardat.

Sper sa jupoaie cineva pielea de pe mata.

Link to comment
Share on other sites

bai daca vreti terorizare maxima ducetiva fix unde aveti in sufragerie voi lustra sau orice alta camera si fix sub ia sariti incaltati in bocanci fiindca sub voi este si lustra lui...bine trebuie sa aveti si noroc sa nu fie plasata diferit dar nu prea cred...nu de alta dar varmiu asa facea..pana a venit vecinasa (bine inteles o baba sclifosita comunista) sa ii spuna ca de ce umbla el la firele de la lustra ei ...ca face gauri in podea si etc si ii umbla la lustra..:))=))

Link to comment
Share on other sites

ma, fai ceva simplu si dureros.. eu am facut si ma prins odata si ma luat la bataie..

seara cand vine obosit de la serviciu faci liniste totala si la 2 - 3 dimineata dai drumu la muzica house sa il disperi cu " bubuieli "

sau cumpara un hamster si baga`il in casa cumva

sau iati o masca de mos craciun si dute peste el in casa in pula goala

Link to comment
Share on other sites

Daca ai subwoofer pune-l pe peretele dintre voi (ce va desparte) la 2 noaptea si baga de exemplu melodia asta

merita incercat. :)) numai ca nu stiu cand are urmatoarea sesiune de love-making, ca atunci ar fi mai fain sa fac asta. oarecum, am fost razbunata, pt. ca frate-miu a dat muzica tare mai multe seri la rand si a venit si s-a plans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...