Jump to content
firewind

Ce samai fac in viata?

Recommended Posts

Ba ! lasa-ti omu in pace, bagamias pula'n mortii vostrii. Omu a cerut un sfat, ce cacat aveti voi cu el ? Nu aveti loc de el ? Sau doar postati, sa aveti mai multe post-uri, sa fiti adevarati. Terminati cu injuraturile. E revelion totusi.

On Topic: Eu ti-as zice sa iesi acuma in oras, sa bei, si sa te simti bine.

Link to comment
Share on other sites

nu e , cusuta cu ata alba.pe google lucian mihaiasa e unul e a fost rapit de gagicasa.

Tu citesti printre randuri; plm, ma credeam cu sange rece, da cand te ia de acasa politia, si te duce vo 150 de km, si-ti pune cu tava pe masa tava capul iubitei tale, te cam moi.;

sa nu ma dau mare da am muscat din pitbulli, si aia din mine, si mi-am luat bate in cap, si mi-am auzit degetul live cum sa rupt; al aveam pus in cap., langa ureche, si cand mi-au futut o bata in deget, am auzit sunetu de zdrobit;asta nu a fost grav, fiinca cei 4, care m-au boxat ca la k1, mi-au rupt si o coasta, care mi-a penetrat plomanu, apoi m-au aruncat din masina, ca in filmele cu gangsteri din chicago :))

Link to comment
Share on other sites

In primul rand ai putea sa uiti cele intamplate. Ai putea sa faci o factultate (asta daca nu ai facut deja), si sa iti gasesti un serviciu stabil, in caz ca nu ai.

Daca dispui de o anumita suma de bani, mai maricica, iti poti crea propria ta afacere, in domeniul in care ai cunostiintele necesare, dar si placerea de a practica acea meserie.

Mult noroc, in acest nou an, 2011. La multi ani, si multa sanatate!

Link to comment
Share on other sites

bro...eu zic ca am zis adevarul ,

omuul nu stie romana ..si vrea sa faca ceva

pai plm apucate de invatat ,

noi "copiii" cum ne numiti "voi" generatia lui BNC macar am trecut prin scoala .

Eu unu personal m-am apucat de Pc-uri (in general) prin clasa a 11 ,t(z)in sa precizez ca acum din pasiune sunt la facultatea de mate-info,

eu am un motto in viata : "fara carte nu se poate"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...