Jump to content
SpLo1T

mi`am pierdut degetu ..cine ma ajuta sa`l gasesc !?

Recommended Posts

Phuu ... i`o ramas osu afara .. nashpa de el.

La fel o patin un var de al meu .. a venit la mine sa taie cateva bucati de PAL cu flexul.... si pune o panza d`aia de taiat lemnul .... eu stateam si ma uitam la el . acolo si il mai ajtam (are 28 de ani) .. si .. nush cum dreaq ca il vad intr`o fractiune de secunda .. ca avea sange pe fatza .. si el se uita pe cer. :)) .. apoi mi`am dat seama .. ca nu a apucat bine flexul .. si .. a bagat degetul unde nu trebuia .. si .. cand i l`a taiat .... o sarit sange pe fatza lui .. si .. i`a sarit si degetul taiat .. (de-aia se uita el pe cer .. pe semne ca vazuse ceva neobisnuit :)) ) apoi .. cand lasa flexu .. observa ca ... a taiat degetu .. dar nu de tot .. mai avea piele ramasa in suspensie pe degetu ramas ... Tusemea .. ca era si ea p`acolo .. i`a venit rau cand l`a vazut de sange ... si o intrat in casa.... iar el ... (varameu) a luat un cutit sa isi taie pielea ramasa ... pe dreaq .. nu mergea cutitu ... apoi .. m`am dus repede in casa si i`am adus o foarfeca .. sa isi taie pielea aia .. care o facuse pe tusemea sa lesine.

in final .. a plecat la spital .. repde .. ca nu mai putea de durere :))

deci .. se mai intampla .. dar nush ce dreaq a facut ala din poze de i`o ramas osu .. :|

Link to comment
Share on other sites

lasa ca si io am patzit , am tzinut mana la usa de la scara , si buff o inkiso unu usa , cand o deskide , ma uit la mana , au , pwla deget , tot asa se mai tzinea intr-o piele , jap in casa am pus apa , am pus o batista pe iel sanuse chioare lumea si go la spital ... :) si acu-i stramb saracu ... mai era un site rotten.com ... asemanator cuogrish.com ... is multe ... cah :) mergeam la sala si ii speriam pe astea cu pozele alea =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...