Jump to content
P1tbull

Bata Baseball

Recommended Posts

hanibal wrote: in plm in masina cand m-au oprit gaborii cica e arma nusht ce plm mi-au dat amenda 1 milion ...

ai grija ce faci cu ea man,

mie mi-au confiscat-o gaborii

E arma alba...Precizeaza ca nu e masina ta :)

A...Wa P1t, vezi ca joi ii Sf. Andrei si vin tarabarii cu bate de vanzare :) Fa-ti provizii

Link to comment
Share on other sites

O bata de club costa in cam de la 40 Euro pana pe la 100(indiferent de material). Una de la aluminiu costa vreo 700 de mii si cred k se gaseste si in mall-uri si centre comerciale. Ti-o recomand pe asta. Aia de lemn e facuta din material prost si se crapa(aia kre se gaseste pe la targuri d'astea). Tinand cont k vin sarbatorile cred k ar trebui sa gasesti pe la vanzatorii astia ambulanti, dak nu ai gasit deja. Nrk oricum.

Link to comment
Share on other sites

H8Er wrote:
Razvan wrote: te rsti u sa-l batzi p unu cu o bata de aluminiu ? nu cred ...

Pai rezultatu' nu difera, au cam acelasi efect, doar k aia de aluminiu e mai "manevrabila"(au o portiune cauciucata la baza) si ceva mai usoara. Si sunetu' e mai placut.

faza cu sunetu mai placut e tare :@ :@ vad eu s-ar putea sa iau una de aluminiu..ma mai gandesc :D

Link to comment
Share on other sites

Pentru scopuri defensive poti sa iti cumperi un spray paralizant. Era cam 100 de mii ultima oara cand am verificat eu si din cate stiu nici nu e catalogat k arma alba, deci poti sa umbli la tine fara grija de amenzi. Faza e k o sa cam trebuiasca sa dai si sa mai dai, cu ce gasesti la indemana k astea kre se gasesc in comert nu sant asa de puternice. Io am luat direct in fata si efectu trece destul de repede, nu se compara cu alea de ti le iei in fata pe la meciuri de te tavalesti pe jos. Totusi o bata e destul de greu de ascuns, si dak nu stii la ce si cand sa te astepti iti recomand spray'u paralizant sau un lant, usor de ascuns, poti sa il porti si la pantaloni da' sa ti-i securizezi cu o curea klumea k io ma cam tin de pantaloni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...