Jump to content
trepx

[Cumpar]Cartela veche functionala

Recommended Posts

Salut,

Te contactez intrucat ai spus ca ai o cartela veche Dialog. Sunt de acord cu pretul insa vreau sa fie cu adevarat functionala. Am mai luat de la alta persoana (alt forum) si nu functiona. O poti trimite prin posta cu plata ramburs? Astept raspunsul tau. Mersi!

Videoconferinta, iti arat cartela la webcam iti dau numarul cand o bag in telefon, ma suni si vorbim, sau te sun de pe ea.Iti dau codul scris pe cartela care l-ai vazut pe webcam si il declar la curierat.

Apropo ai vreo modalitate sa verifici vechimea cartelei daca nu scrie anul pe ea? Poate am un prieten la serigrafie si o imprima cu Dialog ies ieftin asa...?

P.S GLUMESC INCA MAI AM PACHETUL DE LA EA...

Edited by blackrunner1911
Link to comment
Share on other sites

Videoconferinta, iti arat cartela la webcam iti dau numarul cand o bag in telefon, ma suni si vorbim, sau te sun de pe ea.Iti dau codul scris pe cartela care l-ai vazut pe webcam si il declar la curierat.

Apropo ai vreo modalitate sa verifici vechimea cartelei daca nu scrie anul pe ea? Poate am un prieten la serigrafie si o imprima cu Dialog ies ieftin asa...?

P.S GLUMESC INCA MAI AM PACHETUL DE LA EA...

Nu e cazul totusi, prefer sa merg pe incredere. :) Continuam discutia pe PM privind detaliile de livrare?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...