Jump to content
avkhackteam

hmmm

Recommended Posts

nu vin la o bere ...ca tocmai asta m-a determinat sa pun postul asta ..daca ma intelegi ..acu sunt suparat ca nu mai sunt cu iubirea mea.....pt mai multe detalii ..e un post pe aici ''ma santajeaza cineva '' da asta e :( nici haccker adevarat nu sunt ... imi vine sa mor .

edit : kw daca te pot ajuta cu ceva la orice ma anunti pls dupa parerea mea esti cel mai tare hacker pe care l-am intanlit pana acum tine-o tot asa !!

Link to comment
Share on other sites

lasa omule , iubirea-i mare , fete-s multe , gasesti u alta , sau daca nu te imaci cu ia ... a mea-i plecata-n spania plm :)) noi sa fim sanatosi , si ce mai asteptzi amu potzi sa-l omori pe ala ... cu santaju , nu mai ai ce pierde acuma stie si prietena,,,sau fosta infine ,rupei fasu , fatzi o stampila de fier cu RST si incingeo si fai ca si la cal :))

Link to comment
Share on other sites

F1BDM7 wrote: ce iubire ma? cati ani ai? pff ...in loc sa prinzi de cur alte fete stai sa plangi ?

am 17 ani jumate.Pt cultura ta generala : nu conteaza varsta sau chestii deastea ..kn vei int fata cu acel factor x vei vedea ;) mi-au mai zis vreo 20 de prietenii acelasi lucru iar eu le-am spus acelasi lucru kre l-am scris mai sus . ''knd vei int. fata cu acel factor x '' Pana acum vreo 80 % din ei mi-au dat dreptate .Si in plus eram cu fata aceea de mult .De femei chiar nu duc lipsa da plm m-am cam saturat sa umblu de la una la alta .aa era sa uit cati ani ai 13 sau 14?

Link to comment
Share on other sites

eu incercam sa te inveselesc..daca tu o iei ca pe ceva "rau" e treaba ta...si ..am fost si eu ca tine..si dupa 2 saptamani imi trecea..dar cand m-a desparteam de ele...muream..nu ieseam din casa..etc..si mereu asa..de asta zic...;) or sa vina si altele...daca era iubire tipa intelegea ca ai baut ...si ..oricum nu ma bag eu..dar daca stai si plangi nu rezolvi nimic ;)

PS: am 11 ani

Link to comment
Share on other sites

:@ dute frate la nebuni........o sa te catalogheze un obsedat si o sa se lipseasca de tine.... :@ buey ma plictisesc am inceput sa imi cumpar domeni ca idiotu..............ma plictisesccccccccccccccccccccccc ma ma joc cu troianu la lume , na ca mi-am formatat si hardul.........acuma fac site-ul firmei..ashea de plictiseala...si al dracu joomla nu imi face legatura catre componanente smft ! :( Care ma ajuta ca eu nu inteleg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...