Jump to content
Da_Boss

Femeile pe primul loc.

Recommended Posts

Ok deci mie imi plac sa ma maine cu gherutele cand fac vro boacana sa imi frece o palma cand o injur din greaseala pe soacra si sa fiu facut erou de popoa, nu sincer ce ai ma omule pls fa un dus rece....

Link to comment
Share on other sites

Hah ... voi nu stiti ce e aia satisfactie ... atunci cand in actul sexual .. o mangai pe burtica pe viitoarea mamica ... alea is cele mai bune ... si mai ales .. "doamnele" intre 23 si 37 de ani ... phoo doamne .. am o obsesie dupa astea... chiar imi plac

Inseamna ca voi nu stiti sa apreciati femeile .... ce imi spuneti voi de fatuce d`alea de sub 18 ani .. he he :))

Link to comment
Share on other sites

Lasa`ti ma virginitatea .. era vorba de femei ... tocmai azi avusai tupeu sa mangai pe burtica o mamica ... moa ce ii placea ... (barbatu`su la lucru ... ce stie el) ...

!_30 ... hai ba ce dreaq .. ala iti plac tie? ... mie personal ... .le urasc ... io vreau senzatie si satisfactie .. .. adica .. sa imi placa ceea ce fac cu adevarat ... ca de dat muie .. nah ..

Hai sa va mai zic .. ieri seara ... am iesit cu gajicile in oras .... si pe la 12 noaptea le`am dus acasa ... eu am mai ramas de vb cu un preten .... cam pustiu prin oras .. nimeni pe la ora aia .. desi nu era chiar tarziu .... deodata .. il vad pe unu .. cu pasi marunti pe trotuar .... avea o geanta atarnata de gat ... si tragea cu suflet dintr`o tzigara ... Se apropie tipu de noi ... la care el..:

- Ba` baieti ... vreti si voi sa dati o muie . .sa futeti ceva?

- Nu ba nu ... lasa`ne..

- Hai ba .. dati si voi o muie .... futeti si voi ceva ...

- Hai te rog .. lasa`ne .. ca nu vrem ...

Cand ma uit la el cum pleca ... fatzaia un cur ... la care mi`am dat seama ca defapt .. fututul si muia .. se refereau la el ... in conlcluzie .. era gay ... popo ... homo.

L`am dat dreaq .. cand l`am vazut cum mergea ..

Asa ca .. satisfactia unui barbat .. este in primul rand femeia .. dar ptr unii .. raman barbatii la moda..

Link to comment
Share on other sites

femeile tot femei sunt......:)) au mai multe gauri ca noi :@ :@ :@ joke...

buey ...depinde de femeie acuma...sa ude fata...cam socant dar generatia noua...deja de la 12 ani se cred barbati si femei ......la 20 cred ca deja isi pregatesc cosciugu ...:)

ideea e ca ......o femei trebuie sa o studiezi mult...sa fi pentru ceva timp amicul ei......dar totusi nu prea apropiat....si totusi cat sa o cunosti......:P si dupaia vezi daca are fatza de pula ta sau nu .... :P

Link to comment
Share on other sites

seara asta vorbeam cu o gajica .. are 20 de ani .. si imi zice ca nu ii place ... ca ii prea mare .. sa aiba si ea tot cam 15 - 16 ani .. deci .. cam asa este .. cau u spiry .. se cred babalaci .. pai eu ce sa mai zic ca am o profesoara de 40 si ceva de ani .. arata cool ... imi vine sa fac meditatie cu ea pe fiecare seara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...