Jump to content
yceman

Vacanta [Sesiune Finish]

Recommended Posts

pai la mine incep la sfarsitu lu august... se intind spre septembrie.. ma zbat sa le iau ca am nevoie de credite ca sa trec anul...iar daca fac mai multe decat imi trebuie sa transmit in urmatoru an in care automat o sa am nevoie de mult mai multe....apoi e faza ca poti sa dai RR...re`restanta...dar platesc 1 milion la re`restanta de examen...pot sa dau pana ma ia naiba daca platesc..iar mai e o faza...cu restante din anu 1 poti sa treci in 2 ...dar din 2 in 3 cu restantele din primu nu poti sa treci...si fac astia figuri daca vrei sa pleci in voiaj..firmele de shipping.. cand voi pleca in practica

Link to comment
Share on other sites

yce-ule : si eu sunt inscris la 2 materii la Olimpiada din Toamna ... deh , asta e . Ce-si face omu' cu mana lui se numeste [ _ _ _ _ ] <-- Completati voi :))

Daca mi-au placut mai mult banii decat facultatea , asta e . Rezolv eu si cu olimpiada ma-sii , TREBUIE !

e bine ca ai 2 :)) eu am o duzina :)) vara asta o sa stau pe sezlong cu ice tea si cu caiete

Link to comment
Share on other sites

Bine pe dracu , la chimie am de invatat cam 2 caiete studentesti PE DEROST ca deh , "chiar daca ai stiut subiectul pe care ti l-am dat acum de 10 si te mai intreb ceva si nu stii , imi pare rau Domnule Student , nu poti sa treci examenul" <-- Comunistii de la UPB !

Numai de fosile de-asta am parte care ar trebui sa stea la 2 m sub pamant cu mainile pe piept de vreo 20 de ani sau la naftalina la muzeu pentru ca-s in facultatea aia de pe vremea dinozaurilor , au trecut de 2 razboaie mondiale si tot n-au murit 'ai dracu .

La Baze e alta "situatiune" , acolo mai stiu una-alta , dar cine dracu sa mai fie in stare sa ia examenul dupa 2 nopti nedormite in care a curs bautura ca la robinet ? :))

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...