Jump to content

Recommended Posts

Eu am XP SP3 build 2. :D

E bestial, a fost lansat in Ianuarie 2006.

Dar numai de la mine il puteti avea(sincer nu prea stui multe descpre el), si daca nu stati in Galati mare pacat :(

E tare, dar mi-la dat un prieten, aaa este si registred version.

Si nu este un Windows modificat, pe bune chestia asta ma depaseste, habar nu am cum l-a creat si il au doar 5 oameni din Romania. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Revange tu imi aduci aminte de un plutonier de la mine din armata care mi-a spus acum 4 ani ca i-a luat copilului un computer cu procesor Pentium 5 in valoare de 200 de dolari (tot computerul). Si culmea se plangea ca a dat multi bani pe acel calculator. Problema lui era ca era cam mahmur de la tuica :) Scuze de offtopic dar nu ma puteam abtine :P.

Link to comment
Share on other sites

Revange wrote: Da este modificat de AMIT recunosc, dar daca este foarte bun, are viteza mai mare,skinurile sunt super tari si imi place, nu ma intereseaza.

Nu bat campii, dar asa scire cand il instalezi, "Windows XP Professional SP3 Build 2 Setup"

Asta nu inseamna ca se SP3

Acuma, in zilele astea SP3 e un 'nickname' pt SP2-urile modificate...

Link to comment
Share on other sites

eddie47 wrote:
Revange wrote: Da este modificat de AMIT recunosc, dar daca este foarte bun, are viteza mai mare,skinurile sunt super tari si imi place, nu ma intereseaza.

Nu bat campii, dar asa scire cand il instalezi, "Windows XP Professional SP3 Build 2 Setup"

Asta nu inseamna ca se SP3

Acuma, in zilele astea SP3 e un 'nickname' pt SP2-urile modificate...

Lám vazut pe Amit , pe un forum spunand ca winblowsul facut de el nu e SP3 :P, ci SP2 , spunea ca: "ce , nu are voie sa scrie ce vrea el "(o traducere aproximativa) ,l'am pus la vre'o 5 persoane pe calculator si dupa 3 zile le'a crapat windousul, sooo dupa parerea mea e o versiune de tot kk!@l :@

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...