Jump to content

Recommended Posts

Salut ! Iti prezint o Mega oferta asa cum nu ai mai vazut pana acum, este un sistem Unic in Romania ! iti asiguram vizitele si optimizarea si toate necesarele siteului tau , Inscrie-ti acum siteul in Directorul web Promovare Site | Traffic Exchange | Director Web |Transfer PR | Catalog Siteuri | si iti asiguram un minim de vizite de 200 de vizite unice zilnic , Promovare Seo si Transfer de Page rank Instant ! Inscrie acum si site-ul tau in Promovare Site | Traffic Exchange | Director Web |Transfer PR | Catalog Siteuri | si iti garantam succesul siteului tau Atentie este GRATIS! deci nu ai nimic de pierdut incearca si tu !

Link to comment
Share on other sites

la ce trafic ai ... puteai totusi sa dai 10-15 euro / luna pentru un host calumea.

da stiu dar momentan nu am bani ca am achizitionat un script care face interferente intre site-uri adica cele care ofera mai multe vizite sa fie automat puse in primele 10 siteuri ceva de genu pe viitor vreau sa cumpar un host profesional

Link to comment
Share on other sites

depinde de cati vizitaori dau click pe minibannerul de vot de pe site-ul tau

Inseamna ca ai mancat kkt in primul post. Ai scris ca "si iti asiguram un minim de vizite de 200 de vizite unice zilnic". Daca nu da nimeni click mai asiguri ceva? Ti-as sugera sa schimbi primul post si sa scrii adevarul.

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca ai mancat kkt in primul post. Ai scris ca "si iti asiguram un minim de vizite de 200 de vizite unice zilnic". Daca nu da nimeni click mai asiguri ceva? Ti-as sugera sa schimbi primul post si sa scrii adevarul.

Man site-ul respectiv nu e al meu nu raspund de ce vizite primesti de pe el.Un prieten m-a rugat sa postez pe ce forumuri sunt si am zis sa il postez si aici dar habar nu am ce vizite primesti ce si cum ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Prietene lasa'te de prostii ,e magarie pe fata ... nu te mai folosi de scripturi traficul ala nu e real,si stiu si al cui e site'ul chiar el mi-a zis ca e vrajeala ... trafficul nu e real.

Daca tot faci o magarie taci in plm din gura, mai vii si postezi si pe forum si pretinzi ca oferi ca dregi,cum explici ca pe whos.amung iti arata 53 online uneori ajunge la 100 si pe primul site din pagina sunt bifate 2 click'uri,daca tot faci un kkt fa'l cu 'cap' .

Bafta circarilor.

Edited by Whisper™
Link to comment
Share on other sites

Prietene lasa'te de prostii ,e magarie pe fata ... nu te mai folosi de scripturi traficul ala nu e real,si stiu si al cui e site'ul chiar el mi-a zis ca e vrajeala ... trafficul nu e real.

Daca tot faci o magarie taci in plm din gura, mai vii si postezi si pe forum si pretinzi ca oferi ca dregi,cum explici ca pe whos.amung iti arata 53 online uneori ajunge la 100 si pe primul site din pagina sunt bifate 2 click'uri,daca tot faci un kkt fa'l cu 'cap' .

Bafta circarilor.

da ma :| si eu de unde era sa stiu ca e vrajeala omu ma rugat frumos sa il ajut acum fiecare cum vedeti problema :|

Link to comment
Share on other sites

da ma :| si eu de unde era sa stiu ca e vrajeala omu ma rugat frumos sa il ajut acum fiecare cum vedeti problema :|

Ok @MazaBoY ! ... scuza'mi iesirea dar la cat de bine ai formulat topicul suna de parca oferi ce alt director web nu o sa ofere niciodata.

Bafta prietenului tau oricum,cine pune botul nu are ce cauta in online :).

Apropo buna treaba cu website'ul de filme on :) , e dragut!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...