Jump to content
PetreTerror

[Vand]Lista linkuri High PageRank

Recommended Posts

Revin pe forumul RST cu o noua oferta de vanzare pentru o lista de linkuri cu High PageRank .

Lista contine 256 de linkuri cu page rank cuprins intre 4 si 6 , sub urmatoarea forma :

Page Rank 4- 133 link-uri

Page Rank 5- 110 link-uri

Page Rank 6- 13 link-uri

Am incercat sa creez o lista dinamica , care sa cuprinda cat mai multe nise; de asemenea am incercat sa evit blogurile ,deoarece multe dintre acestea au tag-ul nofollow pentru comentarii si sunt nefolositoare pentru cresterea Page Rank-ului , s-ar putea sa se fi strecurat cateva bloguri , deoarece sortarea am facut-o manual si poate din neatentie sa apara in lista .

Toate linkurile contin pentru comentarii tag-ul dofollow si sunt auto aprove.Comentariile facute on topic au sanse foarte mari sa nu atraga atentia administratorilor si sa va aduca un backlink valoros.Pentru unele site-uri este nevoie de inregistrare.

Recomand ca link-urile sa aiba urmatoarea forma :

<a href="http://site-ul tau" rel="follow" target="_blank">Keyword-ul ales</a>

Lista costa doar 10 $ , iar plata se face prin intermediul PayPal .

Lista este custom si daca va ganditi ca gasiti pe net ceva asemanator, pe gratis, va recomand sa va ganditi la calitatea acestora si daca v-ati dat seama sa apelati cu incredere la mine si in viitor .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

oricum , se merita mai mult pe lista respectiva , dar eu merg pe principiul " cu cat este mai mare pretul , cu atat scade mai mult cererea" , e un principiu simplu si verificat de economie . Oricum cei care sunt multumiti de ceea ce ofer vor continua sa mai cumpere si eu zic ca asta e destul de important .

Listele free gasite pe net au o importanta "strategica" pt mne , nu le folosesc pt backlink-uri pt ca au o calitate indoielnica , dar le folosesc pt altceva.

Link to comment
Share on other sites

@PetreTerror

Defapt gandirea ta este gresita. Daca toti ar spune ca dau acele linkuri cu 100$ ai ridica practic nivelul pietei si atunci toti ar avea de castigat. Asa tu il strici complet, pax are foarte mare dreptate in acest sens.

De asta se dau linkuri sponsorizate pe bloguri reale la preturi mici - se trezesc copiii care merg pe o idee proasta si isi umplu site-ul, devenind pe langa asta si irelevanti, cu linkuri de 3-5 euro pe cand ei ar putea castiga de 10 ori mai mult cu lejeritate.

Practic ai mai multi clienti, dar si valoarea reala a unui link scade iar tu pierzi bani. :)

Link to comment
Share on other sites

andrei , inteleg ce vrei sa zici , dar in romania nu se platesc aceste liste cum ar trebui. pe forumurile internationale se castiga binisor.nu pot sa le cer mult romanilor , pentru ca nu au de unde sa dea , sau cei care au sunt reticenti de frica sa nu dea multi bani si sa ia teapa.Clientii ti faci prin oferte ,ii familiarizezi cu serviciul tau , cu calitatea lui si astfel pe viitor vor fi siguri ca daca dau mai multi bani dau pe ceva de calitate

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma pe ce situri vinzi linkuri? Unde se poate vedea lista de situri? Nu-ti da nimeni bani ca sa primeasca apoi o lista de situri unde pui linkuri. Ce te faci daca nu-i convine cuiva lista sau daca nu e asa cum zici tu? Mie imi suna a scam.

E ca si cum ti-as spune: da-mi si mie $5k si-ti trimit o masina bmw, dar nu-ti spun nici cum arata nici anul fabricatiei nici daca are toate rotile, ci doar ca e BMW.

Link to comment
Share on other sites

asa se face peste tot , platesti produsul si apoi il primesti . Lista corespunde celor spuse de mine mai sus .uite ca sunt oameni care platesc bani frumosi pentru o lista de linkuri unde pot lasa un comentariu cu un link catre site-ul lor . Daca tot ce spuneam pana acum era scam , acest topic nu mai exista demult.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...