Jump to content
Pastilatu'

Prea aiurea prea prea...personal

Recommended Posts

Bun ......observ ca multi de pe forum o luati prea personal ...atacurile....care sunt sub forma educationala ....aici suntem persoane diferinte cu viitor total diferit ...dar cu un singur scop ....de a cunoaste internetul , calculatorul ....informatia asta...pana la "limita" ........si sa invatam n00bi noi ......si sa ne facem remarcati in lume pentru ceea ce stim !! iar voi ! cand vedeti ca unu comenteaza mai aspru o luati prea PERSONAL !!! calmati-va frate ca nu suntem pe nici un front !! suntem acasa , la sala...sau unde o ti fi...cu sticla de cola...de fanta...ceai .......cu tigara ...sau cu guma in gura....invatand despre tehnologie si viitor ! ashea ca fiti fratilor mai calm si numai dramatizati !

Link to comment
Share on other sites

bah daca vedeti ca omu e n00b.....contactatil ....si ziceti uite frate cum e treaba....ce facem noi si ce ai zis tu .....esti paralel...momentan fi cu ochi pe noi citeste inainte sa postezi ....studiaza tot forumul ....pt ca nu sunt oameni fara sperantza....fara creieri fara ochi ...! :@sa le dam o sansa ...

Link to comment
Share on other sites

SpiridusuCaddy wrote: bah daca vedeti ca omu e n00b.....contactatil ....si ziceti uite frate cum e treaba....ce facem noi si ce ai zis tu .....esti paralel...momentan fi cu ochi pe noi citeste inainte sa postezi ....studiaza tot forumul ....pt ca nu sunt oameni fara sperantza....fara creieri fara ochi ...! :@sa le dam o sansa ...
sa ma contactezi sa te educ :D
Link to comment
Share on other sites

io-s educat , da u intra-le pc-ului/internetului :) bine , cat de cat stiu si eu ceva ... mai am unu in lcasa , chiar n00b , am stat 2 zile sa-i explic , cum functzioneaza messengeru , ce-i ala mirc , cum trimite fisiere , cum uploadeaza pe diferite hosturi si inca cateva ... plm nu mai stiu ......... io-i ziceam ceva , iel facea alceva

Link to comment
Share on other sites

:@ bah baieti !! sa se dica tata pe 10 ani in puscarie de nu luati tutoriale ca tot nu a avut !_30 si a fost binevoitor si va facut tutoriale text !! video..plm incerc eu sa fac....dar asta daca sunteti analfabeti ..si nu intelegeti !! haideti mana pe carte si aratatimi rezultate !! facem concursi de n00bi care e cel mai tare dintre noi veniti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...