Jump to content
tornada

Vizita la cioban!

Recommended Posts

179852_125280187543956_100001859270866_175878_619415_n.jpg

Ora:10 aprilie · 15:00 - 18:00

Loca?ie:Aleea Alexandru, in fata Palatului

De cand...?

-De cand n-am mai facut "noapte alba" inaintea unui meci datorita emotiilor?

-De cand n-am mai trait cu adevarat bucuria unei victorii?

-De cand n-am mai iesit mandri dintr-un derby?

-De cand n-am mai simtit fiori pe sira spinarii la un gol?

-De cand n-am mai indurat frig, zapada si ploaie doar pentru a vedea culorile pe care le iubim?

-De cand n-a mai fost peluza plina?

-De cand n-am mai avut o coregrafie "ca pe vremuri" ?

-De cand nu au mai "sarit" jucatorii pe gard pentru a se bucura alaturi de noi?

-De cand nu au mai salutat jucatorii galeria?

-De cand nu am mai fost respectati de catre conducerea clubului?

-De cand nu am mai avut un antrenor in adevaratul sens al cuvantului?

-De cand nu avem un staff competent, nu rude ale ciobanului?

-De cand n-am castigat trofeul?

-De cand nu i se mai acorda interes Cupei?

-De cand nu avem un capitan, ci doar un "ras"?

-De cand n-am mai avut o glorie stelista?

-De cand nu am mai promovat jucatori tineri?

-De cand avem "limita de salariu"?

-De cand toti reprezentantii Stelei ne fac de ras?

-De cand nu mai pastram jucatori de valoare?

-De cand nu mai simtim adevaratul spirit al Armatei?

-De cand nu mai exista Steaua?

Din 2003, de cand un cioban isi bate joc de noi. Vreti sa schimbam ceva?

HAI LA PALAT!

10 aprilie,

2011.

Login | Facebook

CIOBANE, NU S-A TERMINAT ! LUPTA CONTINUA !

Link to comment
Share on other sites

Ma pis din tot sufletul pe Steaua voastra. Va de de mancare? Ai orgasm cand da gol? Ce plm vedeti voi la fotbal incat sa ajungi in halul asta? Inteleg sa stai sa privesti un meci cu prietenii, bere si popcorn/seminte... dar sa te bati cu pumnul in piept spunand ca esti fan infocat este o prostie enorma. Va pacaliti singuri. Stii unde-l doare pe Becali ca faceti voi protest in fata portii? Fix in pwla. Bafta si poate te trezesti la realitate.

Link to comment
Share on other sites

Ma pis din tot sufletul pe Steaua voastra. Va de de mancare? Ai orgasm cand da gol? Ce plm vedeti voi la fotbal incat sa ajungi in halul asta? Inteleg sa stai sa privesti un meci cu prietenii, bere si popcorn/seminte... dar sa te bati cu pumnul in piept spunand ca esti fan infocat este o prostie enorma. Va pacaliti singuri. Stii unde-l doare pe Becali ca faceti voi protest in fata portii? Fix in pwla. Bafta si poate te trezesti la realitate.

scrie acolo undeva,"CIOBANE, NU S-A TERMINAT ! LUPTA CONTINUA !" ,incepe campionatul;),stadionul suspendat,amenzi platite,plati pentru scaunele rupte in stadion.

LUPTA CONTINUA!

Si dupa cum am mai spus ,daca tie asa iti place sa stai cu o bere sa te uiti la meci sa fi suporter de ocazie este treaba ta;).

Berea se poate bea dupa meci la o terasa cu toti tovarasii langa tine;)

Link to comment
Share on other sites

Va bateti capul de pomana, lu' Gigi i se rupe de o adunatura de baieti cu doua bannere si o torta in mana,.

Oricum, fanii stelei sunt intr-un numar foarte mare, insa marea lor majoritate sunt foarte prosti, cel mai des ii intalnesti in mediul rural, purtand un tricou de pe vremea lui Claudiu Raducanu la steaua, sau chiar cu Duckadam. In rest, ceilalti ce vin meci de meci in peluza, au adoptat stilul Casual, si o ard cu paltoane si jointuri pe la colturi, si au arfe de mari ultrasi, urland ca au luat o cupa in 86.

Link to comment
Share on other sites

Va bateti capul de pomana, lu' Gigi i se rupe de o adunatura de baieti cu doua bannere si o torta in mana,.

Oricum, fanii stelei sunt intr-un numar foarte mare, insa marea lor majoritate sunt foarte prosti, cel mai des ii intalnesti in mediul rural, purtand un tricou de pe vremea lui Claudiu Raducanu la steaua, sau chiar cu Duckadam. In rest, ceilalti ce vin meci de meci in peluza, au adoptat stilul Casual, si o ard cu paltoane si jointuri pe la colturi, si au arfe de mari ultrasi, urland ca au luat o cupa in 86.

Park,nu ii pasa dar datorita acelor suporteri el scoate bani grei din buzunar;),bani platiti pe amenzile pe care le primeste de la liga,suspendarea stadionului,bani pentru repararea si punerea scaunelor pe ghencea si tot asa...intr-un final va ceda ..presimt.

Link to comment
Share on other sites

Va duceti la palat ca sa... nimic. Sa urlati la un nene care detine un club, pe persoana juridica, care este. Un club care este al lui. Care nu este al vostru. C-asa-i in capitalism.

Va duceti sa se ia politia de voi, sa va bata jandarmii, sa luati amenzi si dupa aia sa umpleti salile de judecata contestand amenzile.

GG!

Pentru actiunea guvernului cand a taiat salariile si pensiile nu ati iesit in strada, pentru fotbal, da!

Asta spune multe despre voi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...