Jump to content

Recommended Posts

Detin Filme Online 2011 | Filme Online | Filme Online Gratis - Filme Online Subtitrate 2011 si da e pe host si subdomeniu free.

Ideea e ca il folosesc la promovarea altor website'uri deoarece am page rank 2 si traffic consistent pe el.

Cine vrea link exchage ? min page rank 1!

As fi interesat sa fiti la subiectul topicului,nu am postat pentru a'mi face reclama din simplul fapt ca nu am nici un fel de ads pe el si nu as avea nimic de castigat,vreau doar sa caut parteneri pentru link exchange , injuriile si comentariile de insulta sunt binevenite si ele daca au in continut un sfat bun, vorba aia 'un sut in fund e un pas inainte'.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Detin Filme Online 2011 | Filme Online | Filme Online Gratis - Filme Online Subtitrate 2011 si da e pe host si subdomeniu free.

Ideea e ca il folosesc la promovarea altor website'uri deoarece am page rank 2 si traffic consistent pe el.

Cine vrea link exchage ? min page rank 1!

As fi interesat sa fiti la subiectul topicului,nu am postat pentru a'mi face reclama din simplul fapt ca nu am nici un fel de ads pe el si nu as avea nimic de castigat,vreau doar sa caut parteneri pentru link exchange , injuriile si comentariile de insulta sunt binevenite si ele daca au in continut un sfat bun, vorba aia 'un sut in fund e un pas inainte'.

Bafta!

ai page rank 0 omule , foloseste google toolbar

Link to comment
Share on other sites

Ce situatie penibila .

Iti vine sa intrii sub scaun , este ? :))

Nu chiar!

sa nu uitati de acest topic si ce sa intamplat aici, astept o prima vizita a robotului de la google, si vedem dupa daca e cum zic eu.

Am avut domeniu pe el si l-am scos acum 2 zile.

Dupa o perioada de 3 luni am reactivat subdomeniul.

In max 3 zile o sa va dau eu un reply cu ceva cincret.

Apropo sa nu folositi seowebtools.ro ... o sa patiti ce am patit eu in acest topic :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...