Jump to content
Whisper™

Ofer servicii de grafica si design pt. webmasteri

Sunteti Multumiti de serviciile noastre?  

16 members have voted

  1. 1. Sunteti Multumiti de serviciile noastre?



Recommended Posts

Ofer aceste servicii in schimbul publicitatii la voi pe site.

Site care trebuie promavat:http://www.moviesfan.eu

Site societata comerciala pe care o detin: http://www.phantasiaadvertising.ro

P.S. Nu cer plata(adica promovarea site-ul moviesfan.eu pe site-ul vostru) decat in momentul cand sunteti multumiti de proiect

Anuntul e valabil si pt. cei care nu detin site-uri, dar o sa percep o suma de bani pt. proiecte (oricum caliate/pret o sa fi-ti surprinsi)

M-am gandit sa atasez si un mic portofoliu

2rhv3md.jpg

abmhpu.jpg

15yeqad.jpg

Link to comment
Share on other sites

Leecher...unele le-am vazut si pe ScriptMafia.

@Mosad postezi niste vorbe goale,prezinta si tu o dovada ca sa vada alti useri ca este asa cum zici tu.

MENTIONEZ - Nu eu voi efectua serviciile si nici nu detin vreunul dintre aceste doua website'uri.

Cei interesati sa lase un reply iar eu le voi furniza datele de contact ale ownerului.

Edited by Whisper™
Link to comment
Share on other sites

Ofer aceste servicii in schimbul publicitatii la voi pe site.

Site care trebuie promavat:MochaHost.com :: Web Hosting

Site societata comerciala pe care o detin:http://www.phantasiaadvertising.ro

P.S. Nu cer plata(adica promovarea site-ul moviesfan.eu pe site-ul vostru) decat in momentul cand sunteti multumiti de proiect

Anuntul e valabil si pt. cei care nu detin site-uri, dar o sa percep o suma de bani pt. proiecte (oricum caliate/pret o sa fi-ti surprinsi)

M-am gandit sa atasez si un mic portofoliu

Asa e cum spui tu...

Link to comment
Share on other sites

Asa e cum spui tu...

Nu stiu la ce te referi scriind aceste randuri,dar e clar ca tu ai o problema.

Pentru cei ce au inca dubii in privinta serviciilor oferite din anumite motive chiar si din pricina posturilor rau intentionate ale lui Mosad care nu prezinta nici o dovada, ii rog sa lase un reply iar eu le voi trimite un PM cu un alt forum unde am postat acelasi topic,userii de acolo apeland ulterior cu incredere la noi.

Rezultatul cat si reactiile lor la finalul lucrarilor le gasiti acolo.

Stiu ca rstcenter e un forum mult mai liber decat majoritatea dar as dori sa fiti la subiect cu raspunsurile.

Am deschis acest topic pentru a primi/oferi servicii de promovare/design nu pentru a ma certa cu unii dintre voi.

Multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu la ce te referi scriind aceste randuri' date='dar e clar ca tu ai o problema.[/quote']

din moment ce Mosad a vazut pozele alea pe ScriptMafia cum iti permiti ma tu sa vi si sa zici ca la el e problema? nu a mentionat nimic in privinta servicilor oferite de cunostinta baiatului astuia doar ca a vazut pozele alea si in alta pare, de aici fiecare isi da cu parerea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...