Jump to content
amphy

$cat /home/amphy/hey.to.rst ^-^

Recommended Posts

Well, am 16 ani, girl, si sunt ingropata in lumea linux =^-^= nu pot sa spun ca am multe cunostinte in pentesting sau in, sa zicem, un anumit limbaj de programare, dar stiu sa fac un pentest simplu, sa fac sniffing, in general stiu sa ma descurc "backstage" ^.^

Folosesc Slackware 13.1 x64 de 3 luni, am fost prin multe distributii linux, dar slackware chiar m-a invatat multe lucruri dar "in the hard way" ^^ anyways, HELLO RST <3

Link to comment
Share on other sites

Aruncasi si ochii pe regulament AlStar, : ) nu imi place sa par oitza neagra si sa incalc vreo regula, am venit aici fiindca imi pare bine sa gasesc forumuri care sunt pe aceeasi lungime de unda cu preferintele mele <(^___^)> Cred ca o sa stau aici mult, mult timp <3

P.S.: Are cineva carti de social engineering? ^^

Link to comment
Share on other sites

@tiodr, sper ca ai inteles faptul ca nu sunt interesat de persoane ca tine, sunt interesat de persoane care vor sa-si implineasca scopurile personale cat mai repede pentru a putea avea timp sa isi impartaseasca cunostintele cu restul umanitatii si sa o faca un loc mai bun pentru viitoarele generatii... poza este inutila, conteaza ce spune mintea mea, nu fata mea.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit, ma bucur ca mai activeaza cineva pe partea de pentesting pe forum. Si eu sunt un fan linux deci sper ca ne vom putea ajuta reciproc in problemele pe care le vom intampina.

Legat de carti, depinde ce ai vrea.. daca cauti gasesti o groaza puse de baieti. Sincer nu stiu ce social engineering ai putea sa inveti din carti, in schimb ai putea sa inveti multe pe partea experimentala. Eu unul tot social engineeringul care il cunosc e din experienta proprie in activitatile mele backstage cum le numesti tu.

Bafta si sper sa activezi pe forum

Edit: AlStar poate are dubla personalitate. P??e?ti ;-)

Link to comment
Share on other sites

@tiodr, sper ca ai inteles faptul ca nu sunt interesat de persoane ca tine, sunt interesat de persoane care vor sa-si implineasca scopurile personale cat mai repede pentru a putea avea timp sa isi impartaseasca cunostintele cu restul umanitatii si sa o faca un loc mai bun pentru viitoarele generatii... poza este inutila, conteaza ce spune mintea mea, nu fata mea.

Oo..da' ce faci? parca erai fata..

Link to comment
Share on other sites

imi fac prietenii dupa ce idei au si dupa cum si le exprima, crede-ma cunosc multe persoane care lasa de dorit la "corp" dar care au o minte extraordinara, si care daca stai 1 ora cu ei, te duci acasa fericita ca exista persoane pe lumea asta care inca reprezinta definitia inteligentei

Link to comment
Share on other sites

Scuze daca te deranjez AlStar, dar pe internet dupa cum observi e cam aiurea sa fii fata, vad ca forumul asta nu face exceptie

PS: obisnuinta

Nu imi cunosti viata, deci nu ai cum sa iti dai seama de ce o sa am tendinta sa gresesc genurile cand vorbesc, nu te speria nu sunt transexuala sau ceva : )) Doar ca pe internet m-am dat o vreme drept baiat, si am avut id de baiat doar din cauza ca marea majoritate sunt fapperi si nu le ajung siteurile specializate in problema lor

Edited by amphy
Link to comment
Share on other sites

Extras din regulament: Daca esti o persoana de sex feminin te poti astepta la urmatoarele: o droaie de copilasi vor dori sa se puna bine cu tine pentru ca sunt niste labari infecti, tu te vei simti flatata, Nemessis va veni si iti va trage o mare injuratura dupa care iti va da ban permanent doar ca sa ramana atarnatorii cu coaiele umflate. Dupa cum spuneam mai sus, aici se fac discriminari de tot felul inclusiv sexiste. Si da, femeile sunt proaste si curve. Cu toate acestea femeile care arata bine sunt binevenite.

Tu arati bine ?

Da-ti foc si sari pe mata !

Edited by diSaSTre
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...