Jump to content
amphy

$cat /home/amphy/hey.to.rst ^-^

Recommended Posts

Nu esti obligat/a sa raspunzi la fiecare reply, le zici dimineata un multumesc la toti care vor posta si gata.

Pot paria ca o sa ai 100+ replies.

10 post-uri pe pagina * 7 pagini + 5 post-uri pe a 8-a pagina - 21 post-uri ale amphynei = 54 reply-uri.

Edit : 55 cu al meu.

Link to comment
Share on other sites

@Mosad, mersi pentru sfat, ma gandeam ca daca raspund la toate intrebarile la un moment dat o sa inceteze, deja am inceput sa postez normal pe forum, multumesc tuturor pentru acest bun venit ciudat O.O

Edit: si da a fost amuzant ;)) cand vede un admin, sa inchida topicul, "va rog dulce ca o savarina":3

Link to comment
Share on other sites

nu va mai mirati de fete pe domeniu de hax si linux

sa vedeti ce pizde am la mine la curs. Ma duc si eu ca tot omu in prima zi de scoala sa stiu macar pe cine trebuie sa salut si am ramas surprins

Deci mi-a codat una un exploit pentru un CMS de am ramas prost

Si celelalte pula mea, is asa implicate, linux, programare cacaturi. Nu e nici o romanca, dar nu cred ca asta conteaza

Link to comment
Share on other sites

cate curve masculine pe aici ... anyway ... nu m-am putut abtine :)) halal panarama ce esti

sugi pula fa. ti-o zic pe limbaju tau

cat /dev/penis/coaie | grep sloboz | wc -l > gura ta

pardon, >>, sa nu par ca sunt primu care si-a scurs pula in tine, mai e si tactu

sunt atat de ratati la un topic de bun venit ca toti au vazut pizda doar in poze

stai linistita, nu ma mai intreba daca am vazut, am spart-o pe-a ta cat erai pe dava ... tacu lesinatu de el isi sufla mucii in curu tau, mare bagabond ce n-am vazut. e smecher ca tactu sa fie tatal copiilor tai

jet fa in gatu matii de pe forumuri ca netu nu-i de tine, in cateva saptamani o sa ajungi ca lesinata de pe 4chan

tu $sh pulamea iar eu #echo 'sloboz' > gura-ta ca sa fiu stapan pe situatie. ia cauta diferenta de privilegii

uite ce mi-o zis tactu ca-ti ia de ziua voastra : http://www.tube8.com/fetish/fucking-exercise-bike/391071/

terminat-o, esti o unsuroasa paroasa cocosata si uda la subrat, pisamas pe viitorii tai copii deschisi pe burta, sper sa mori la nastere zdreanto

auzi la ea, umbla pe slax si face sniffing. ia fa tu un sniff aici :

piles_hemorrhoid_prolapse.JPG

cat despre pentesting, ia vezi daca poti sa imi spargi gaozu cu nasu

iesi in pula mea de pe forum ca iti fac viata calvar proasto, navalesc peste tine, si rece de-ai fii, te profanez in cur, iti iau tarana, ma frec cu ea pe pula si i-o fac clisma ma-tii

iar voi, lesinatelor care va bagati repede cu nasu in pizda, plecat si luati-va mamele si veniti sa ma sugeti, nu mai stati pe rst dand replyuri jegoaselor

Edited by paxnWo
Link to comment
Share on other sites

Respect parerile celorlalti, si nu te mai stresa sa tastezi asemenea cretinitati paxnWo, nu sunt impresionata de niste cuvinte ^^ stiu de faza cu limbajul pe aici, deci nu am ce spune impotriva acestui lucru, imi place libera exprimare : ). Felicitari pentru 1337 posturi @paxnWo :*

Edit: ha, bautoare de bere acum

Link to comment
Share on other sites

Culoarea ochilor mei variaza un pic intre albastru si gri, probabil sunt eu nebuna sau probabil e lumina, dar chiar se schimba culoarea ochilor mei cateodata :3
as i said, i haz a boyfriend

o gluma de prost gust:

sa inteleg ca pretenul e boxiur, iar cand va certati mai greseste nuanta?

Link to comment
Share on other sites

Respect parerile celorlalti, si nu te mai stresa sa tastezi asemenea cretinitati paxnWo, nu sunt impresionata de niste cuvinte ^^ stiu de faza cu limbajul pe aici, deci nu am ce spune impotriva acestui lucru, imi place libera exprimare : ). Felicitari pentru 1337 posturi @paxnWo :*

Edit: ha, bautoare de bere acum

am vreo 2,7k proasto, iar daca iti place libera exprimare vino sa mi-o iei in gura, sa vezi ce impresionata o sa fii, ca sa fii si bautoare de viata

nu incerca sa pari neafectata si detasata ca acum iti curg picaturi de urina pe scaun

HERE'S THE EASTERN SPAMMING HAXING MANHOOD BITCH ! FAT BITCHES HAVE NO RIGHT !

Edited by paxnWo
Link to comment
Share on other sites

wow, chiar ma demotivezi in acest domeniu in care am stat ceva timp... dar inteleg ca mai sunt si oameni ca voi pe lumea asta, si da, daca femeia e asa de buna, de ce nu are si Dumnezeu una? :\ aveti dreptate, dar chiar nu ma intereseaza opinia voastra, am venit aici doar ca sa invat ceva, pana acum am invatat ca se practica sexismul pe aici : D

Link to comment
Share on other sites

wow, chiar ma demotivezi in acest domeniu in care am stat ceva timp

fail, in tot timpul asta ai fi invatat cum se practica sexismul pe forumurile undergorund

acum treci si suge-ma de pula sa mi-o scoli, iar gagicatu sa isi rupa pula pe laba uitandu-se cum imi bat joc de tine

app, nu stiu de ce ati postat atat ca e urata cu crengi si strapezi, mai stramba ca J si mai rupta ca 7

trimite-ti si dumnezeul sa il trag in pula, daca tot il bagi in vorba, o sa vezi ca atunci cand te rogi la el o sa se cace pe tine, dupa ce i-am rupt gaozu

Edited by paxnWo
Link to comment
Share on other sites

for pax: ok acum o sa tac ca o curva ce sunt. vreau sa iti sug pula, ca esti seful meu, iar gagicamiu mi-a spus ca si el ti-a supt pula si mi-a marturisit ca e cel mai prabusit dintre prietenii lui ca sta cu mine, care sunt batuta de soarta si de tata

a fost amuzant sa vad cum reactioneaza rst-ul =)) sunt un user de pe aci de fapt, a fost chiar amuzant topicul asta :P

@paxnWo you are the best dude

Edited by amphy
Link to comment
Share on other sites

In aia buna cred : )) oricum, frumos jucat : D chiar mi-a placut cum pui o curva cu botul pe labe

Exista cateva posibilitati.

1. Prietena ta chiar s-a inregistrat si tot ce a spus legat de linux / cacat stie de la tine, si acum la final ai intrat tu pe contul dansei s-o scoti din rahat;

2. Idem 1;

3. Ai avut chef de caterinca si ai luat pozele de pe vreun hai5 de emonoida proasta.

pax rupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...