Jump to content
bosny

Sa se faca o categorie povestiri de la puscarie.

Recommended Posts

@BigT: =)) nici eu nu o puteam zice mai bine

@bosny: da la ce iti trebe asa o categorie?, vrei sa aflii ce ti-se poate intampla cand intri la mititica?, ma rog, ti-a zis bigt ce poti sa patesti in cel mai fericit caz, cred ca cel mai rau e atuncea cand faci cu 5 negri baie si aia nu au mai vazut pizda de ceva ani buni X_X just sayin'....

@player81 corect, asta face topicuri si vorbeste fara rost si fara sens, le deschide de ddragul de a avea posturi :|

Propun sa nu se deschida!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok incep eu cu o povestire despre tine in puscarie. Erai la dus, gol pusca ca asa e la puscarie, la un moment dat vrei sa iei sapunul dar iti aluneca si... ghice ce?:) SURPRISE BUTT SEX!

Vai de tine daca asta e parerea ta ca asta se intampla pe acolo asta o sa patesti!

Link to comment
Share on other sites

Asta nu trebuia sa fie la categoria 'Sugestii' ?

P.S. : bosny esti analfabet.

Asta e frate ce sa faci, daca am stat mai mult pe afara decat in tara de la varsta de 11 ani ... unde sa le invat pe toate... tu cand erai la in clasa 2 eu eram in bosnia ma uitam live cum se omoara lumea,(razboi) dar sa stii ca daca ma concentez scriu corect, da nu are rost ca vad ca se intelege, trebuie sa fi prost sa nu intelegi ce scriu.

Link to comment
Share on other sites

bosny, fara suparare, dar acest forum este un forum de securitate it, ai sa vezi la reguli ca nu se incurajeaza lucrurile ilegale. Chestiile pe care le-ai sugerat pana acum nu isi au rost pe un formul de genul acesta. Daca eram pe un forum general da probabil ca ar fi fost ok unele din lucrurile propuse dar aici nu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...