Jump to content

Recommended Posts

beau ca sa uit de greutati, probleme, si multe alte cacaturi...

cum sunt, asa cum sunt eu, zic tot ce am de zis cui trebuie zis, imi bag pula in toti cei in care trebuie bagata, si continui sa beau alaturi de prieteni, de obicei beau doar la petreceri, asa dea'n pulea sa ma'mbat nu....

Si sunt cazuri in care cad mort, jos... lipsa de calciu :D

Link to comment
Share on other sites

Ma . . . da. Tare as vrea sa stiu si eu []

baga mare si bea :))

beau ca sa uit de greutati, probleme, si multe alte cacaturi...

cum sunt, asa cum sunt eu, zic tot ce am de zis cui trebuie zis, imi bag pula in toti cei in care trebuie bagata, si continui sa beau alaturi de prieteni, de obicei beau doar la petreceri, asa dea'n pulea sa ma'mbat nu....

Si sunt cazuri in care cad mort, jos... lipsa de calciu

AMIN fratele meu :)),amin!

Link to comment
Share on other sites

sincer in august m-am imbatat din o gura de bere, am vazut oameni beti si este al dracu de rau sa fii prostul tuturor si sa rada de tine

Aici fiecare se imbata in felul lui.... unii se imbata si se comporta super, cei care rezist mai mult la bautura, altii cad jos, altii sar la bataie, altii se pisa pe ei, altii vomita in seara aia sau a doua zi :)) eu ma aflu intre categoria in care ma comport super si cad jos, am cui semana //

pe alta parte nu e ceva super pentru care ma pot lauda, dar daca nu ar exista bautura, vai si amar... :*

Link to comment
Share on other sites

Pune-ti pauza la 1:33 :))

la astia oriunde ai pune pauza sunt ciudati app de co za asy chiar azi am cautat despre Co za asy... | Know Your Meme se pare ca RWJ manipuleaza masele:))..

ON.depinde ce betie...paote dragoste:))..de fericire..fiti si voi mai romantici

La bautura beau rar dar des.Nu prea imi aduc aminte daca beau prea mt[cine isi aduce] iar daca beau cu masura te apuca o stare de fericre:)

pe scurt http://www.youtube.com/watch?v=M17ubHRfmuU

a si beau numai atunci cand trebuie[chef,petrecere].nu beau de suparare.never.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...