Jump to content
BizZaroO

Ajutorul n00b-ilor

Recommended Posts

mai... una e sa iti explice cineva in fiecare zi... (sa zicem, nici chiar in fiecare zi, dar macar o data p saptamana) si alta e sa citesti ceva akol, sau sa downloadezi ceva facut de altu. Doar stii vorba aia... Ce face omul cu mana lui e sfant :D. parerea mea :D

Link to comment
Share on other sites

ma "jimi" daca spargi un cont nu esti hacker daca spargi un forum nici atunci daca citeste o carte despre linux nu esti hacker deci INVATA CEVA ESENTIAL MAI INTAI SI DUPA AIA VEI DESCOPERI SINGUR CUM POTI SARGE un cont sau alte chestii mai "grele"

Link to comment
Share on other sites

Asta e principalul lucru care vreau sa il invat... io vreau sa invat mai multe dar.. greu la deal cu boii mici... vrb aia. Am incercat cu hekareala pe e-bay. Dar e plictisitor sa stai sa iei 500 de usere si porma sa stai sa le trimiti la toti mailuri. Ma rog... am mai incercat cu paginile web. la fel.. nimik... doamne si cate si mai cate nam incercat... :D io dak nu am o ocupatie pe net mi se pare ca stau degeaba... nushu... dar e plictisitor sa stai si sa vrb toata ziua.. cine e de acord sa zica DA cine nu sa zica NU. hai sa vedem ce ne iese

Link to comment
Share on other sites

sunt curios catzi ani ai ... nu ca de obicei , "copii mici" in treaba "cum saprg yahoo" "cum sparg siteu x" daca te uitzi in tutor iale , ai sa gasesti si cum spargi phpbb si multe altele ,macar tea-i uitat ?dupa ce sti cateva lucruri esentziale ... incerci sa faci singur "porcarii" cu ideile tale ... ! daca tot ziceai "cei facut de tine-i sfant" , iar faza cu "greu la deal cu boi mici" io izceam asa , pune mana si citeste , plus ca la tutorailele de 10 pagini , tutorialu-i pe prima , nu pe toate 10 [e , ca e bine sa citesti si cele 10 , poate tutorialu are ceva greseli , sau alte chestii]! ;) Bafta !

Link to comment
Share on other sites

sincer... mam uitat in tutoriale... dar nu inteleg nimik.. :D mai am 15 ani ca sa iti raspund la intrebare. si da.. sunt copil... ma rog in ceea ce priveste asta cu spart parole si phpbb si ma rog restu. ideea e ca dak auzi de hekareala.. un incepator se gandeste imediat la spart parole. Cred ca aici esti de acord cu mine :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...