Jump to content
The Crow

Sponsorizări

Recommended Posts

Bun? diminea?a/ziua! A? dori s? ?tiu ce ?anse am s? primesc o sponsorizare pentru urm?torul proiect: O comunitate de support gaming/coding cu un server de Counter-Strike de 18 sloturi ?i un server de radio de 100 de ascult?tori. Men?ionez c? nu am nici domeniu, nici webhost, dar din acest proiect o s? ias? ceva garantat. Useri o s? avem din plin, mesaje, activitate, vizitatori la fel. Într-un final, s? fac o "mini-list?" cu ce am nevoie:

» 1 server cstrike 18 sloturi (dac? primesc o ofert? mai bun? n-o refuz)

» 1 server radio 100 ascult?tori (la fel, dac?-mi pute?i oferi ?i mai bine nu refuz)

» domeniu .com (sau .net sau .ro în cel mai bun caz)

» webhosting 1-2 gb (deoarece vreau s? fac mai multe pe lâng? comunitate, s? ?i ofer webhosting la rândul meu contra unei reclame)

Ce ofer pentru toate astea?

» reclam? header/footer (sau în amândou?)

» topic global

» moderator global celui ce-mi ofer?

» mai multe discut?m pe messenger (adresa mi-o g?si?i în stânga la profil pentru necunosc?tori)!

Mul?umesc, o zi bun?.

Link to comment
Share on other sites

@icebird, am observat, ?anse s? g?se?ti sponsoriz?ri cu webhosting ?i eventual domenii înregistrate mai exist?, ?i când vine vorba de chestii "mai bune" ba trebuie s?-i aduci omului clien?i, ba nu?tu' ce ... Eu totu?i continui s? sper c? o s? g?sesc pe cineva care are sufletul mare ?i vrea s? promoveze o chestie care pe viitor zic eu va ajunge mare :(.

@demisec, crede-m?, eu nu sunt genul de persoan? care s? trag? ?eap? unei persoane care-mi face un bine mie, eu cât timp de?in ceea ce mi se ofer?, m? ?in de cuvânt :) . Te rog, d?-mi un pm cu id-ul t?u de messenger, mul?umesc.

@Quid, ?tiu c? sunt multe, dar tocmai asta e ideea.. Eu a? vrea s? facem ceva mai... :-? .. Diferit, unic, special, cum vrei tu s?-i zici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...