Jump to content
avkhackteam

R.S.T Meeting

Recommended Posts

M-am gandit yo ca ar fi placut sa ne intanlim odata toti membri activi ai acestui forum sa ne cunoastem personal nu neaparat pentru discutii legate de hack ci pentru distractie .Astept parerile voastre .Locatia sper sa nu conteze asa mult va las pe voi sa veniti cu idei ..bn eu as prefera undeva pe la munte sau in Bucuresti ...:)

Link to comment
Share on other sites

SpiridusuCaddy wrote: pana acuma 6.... :@
da frate iara ne numaram aiurea sti ca data trecuta era vb de vreo 10 si am fost 5 astia care pun suflet pt RST pana si nos a venit.... ma rog vin oriunde :) si daca e ceva de pizde ?, eh o caterinca o intrebi " buna ai si tu un ceas , imi ziici si mie cum te cheama ?:))))))))))))))) " se rezolva :)
Link to comment
Share on other sites

Sad_Dreamer wrote: djradu...daca cineva de pe forum nu vine la RST MEETING asta nu inseamna ca nu 'pune suflet' ca la cate a facut ELIAS pentru RST ( din cate vad ) si nu a venit la MEETING...nu inseamna ca nu 'pune suflet'

hmda unde e elias , nu e din buc si nu am promis ! ai pa A.K.A. N'am pleaca !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

offtopic:sad_dreamer esti liber sa te impusti ;) dupa ce am auzit ca atunci cand aveai vip dadeai la lume contul tau ca sa se serveasca din vip section nu ca ar fi prea mare sectiunea asta....chestia de respect si bun simt...nu stiu de ce vorbesti ashea cu nasul pe sus vezi ca poate ramai fara el .!

Ontopic: eu vin la meeting 100% ;) doar sa nu am treaba , combinati...am si eu o varsta ma grabesc sa cred :@ :@ :@

Link to comment
Share on other sites

OffTopic:spiry vrei sa zici ca djradu (colegul tau si prieten bun) nu a avut acces la VIP ? hai sa fim seriosi...eu macar am recunoscut ;) ...si cu nasul pe sus nu am vorbim eu...nu ma 'ard' eu in 'cuvinte de strada' sau alte prostii :)

PS:nu e nevoie sa-mi raspunzi

OnTopic:

vad ca au zis si altii din afara bucurestiului ca vin...chiar veniti? daca sunt peste 15 care vin se poate sa vin si eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...