Jump to content
j1c0

usor cu reteaua de pentesteri

Recommended Posts

nu e vorba doar de caterinca, prafuri..

nu e vorba ca fac un expriment f. profund in care vreau sa improsc cu noroi forumul.nytro nu am nimic cu tine, tu ai avut cu mine si cu mai stii tu cine..

nemessie iti multumesc ca nu te implici in topic, iti apreciez posturile si munca care o faci, castele din meetingurile trecute, probabil sunt deja vechi si tu esti mai batran si mult mai calculat.nytro, ai grija cand mai dai interviuri in evz, ionut te rog sa nu mai vorbesti despre hacking.poti sa vorbesti despre orice altceva, de asemenea nu mai da sfaturi, nu ii mai fa pe ceilalati lenesi.

tu esti un baiat bun, 'reateaua de pentesteri' cu care te mandresti cu siguranta te apreciaza, mai putin la faza asta.tot ce iti cer e sa renunti la postul de admin.begood e un baiat de zahar, cheltuieste probabil cateva sute de parai, ca pentestingul si santajul e scump. (o spalatorie sau un bordel la razvan la drobeta)

tin sa reamintesc tuturor ca actiunile informatice, si in general actiunile de manipulare tin de un anumit individualism.jullian assange da?o fi el doar o marioneta?ce dracu cautam sa ii luam interviu si pe filiera?

Pagina de media – Petri

dc nu ia luat si la nytro?e basist mai mic?

nytro nu iti cer sa zici nimic.renunta, si dute la sri, mri, bri, atm, bcm, bcr.daca nu renunti poate gasim o legatura intre RST > RNS > WIKILEAKS si anumiti baieti priceputi.

----

aah..pe RNS cine ii urmareste?nea roncea?

p.s:va multumesc ca ati adaugat cuvantul JEG la sig.

Link to comment
Share on other sites

Jicule, pana acu te-am inteles, ai ceva cu nytro... ai facut 1 post ai zis ca-i gabor, ai mai facut unu ai mai zis nus ce de el. Cand ai de gand sa termini?

Eu sincer m-am saturat sa tot vad ca te plangi ca o pizda in nspe mii de posturi. Fa unu singur si plangi acolo.

Crezi ca mie sau altuia de pe forum ii pasa ca nytro ii gabor sau nu? crezi ca ii pasa daca ii turnator sau nu?? Mie sincer ma doare undeva de voi si nu ma intereseaza chestiile astea, postati si voi un tutorial ceva, o stire, faceti offtopic da nu va plangeti ca pizdele.

@conducerea, nu va inteleg :))

Link to comment
Share on other sites

Jicule, pana acu te-am inteles, ai ceva cu nytro... ai facut 1 post ai zis ca-i gabor, ai mai facut unu ai mai zis nus ce de el. Cand ai de gand sa termini?

Eu sincer m-am saturat sa tot vad ca te plangi ca o pizda in nspe mii de posturi. Fa unu singur si plangi acolo.

Crezi ca mie sau altuia de pe forum ii pasa ca nytro ii gabor sau nu? crezi ca ii pasa daca ii turnator sau nu?? Mie sincer ma doare undeva de voi si nu ma intereseaza chestiile astea, postati si voi un tutorial ceva, o stire, faceti offtopic da nu va plangeti ca pizdele.

@conducerea, nu va inteleg :))

nici eu pe nytro.probabil o sa vina sa zica ca e o gluma, pana nu gaseste motiv concret de ban are o problema.

Link to comment
Share on other sites

Si mai exact unde te incadrezi tu in "reteaua de pentestari"?

Nu intelege nimeni unde dracu vrei sa ajungi cu toate balbaieliile tale.

Unii zic ca esti mascota... esti mult mai putin de atat primu thread a fost (sa zicem) distractiv, deja te incadrezi in prostie combinata cu plictiseala.

Jic-0 Take ur shit some other place.Te plictisesti?Dute si fa pe trollu alt undeva.

Macar ala cu bule spirituale era INTELIGENT xD

Link to comment
Share on other sites

Sincer, nu am inteles nimic din ce ai scris mai sus.

Nu prea iti inteleg teoriile conspirationiste, si nu aduci nici un argument unor afirmatii stupide si puerile.

:)) eh ok.ai noroc ca ai amici buni.

nytro e cinstit sa moara mama.rns nu e urmarit nici de sri, si tu nu faci parte nici din rst, nici rst si nici din atm.tu esti fecioara neprihanita cu dubla patalama!

nam chef de chilotareala, oricum am si dovezi hard.toate la timpul lor, de ex. acum e timp de 2 L de cola si covrigi.

e clara nytro tactica ta, refuz sa ma decredibilizez si nici sa ma credibilizez.e clar ca anumiti useri gen j1c0 sunt incomozi, si sunt multeee nume, nick-uri pe rst, care ineaca pestele la apa.nu userii distrug comunitatea, voi o lasati sa fie distrusa si interesul vostru meschin.

atat am avut de zis.puteti inchide topicul.

Link to comment
Share on other sites

Toti agramatii au dat de net si de forumuri.

M-am saturat sa tot vad posturi puerile, in care "se contureaza" conflictele fictive, mai mult interioare, pe care le au unii.

Problemele sociale de genul acesta, apar la copiii a caror parinti nu le dau atentie.

Tanjesc atentie, iar, cum au unealta perfecta sa faca asta, internetul, se manifesta intr-un mod care le protejeaza ego-ul slab dezvoltat : ANONIMITATEA.

Ei bine aveti un exemplu clasic de astfel de caz : jic0.

Pentru cei care sufera de sindromul expus mai sus, va transmit din tot sufletul :

Iesiti dracu la aer ca va cresc paianjeni pe bibilica !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...