Jump to content
zoondark

Raszbunare :))!

Recommended Posts

Originally Posted by pr00f View Post
Înve?i limba român?, nu mai pui atâtea emoticoane, ?i nu mai deschizi topic-uri degeaba.

Off-topic

Discutii pe diverse teme, discutii care nu se incadreaza la celalalte categorii.

oare pentru ce este categoria asta ?

_____________________________________________________________________

acum daca tu sti limba romana la perfectie ... trebuie sa intelegi ca nu oricine este atat de capabil si inteligent ca tine ! .. .. .. app tu aici ai comentat pentru +1 pentru ca ,comentul tau nu are nici o legatura cu topicul meu ;)

Link to comment
Share on other sites

Mai bine roaga pe cineva sa-ti dea doua palme cu picioru' sa te trezesti la realitate . Crezi ca daca-i blochezi broasca cu superglue sau daca-i zgarii masina se sterge ca prin miracol 2-ul ( pe care 99 % l-ai meritat ) din catalog ? Sa-ti zic un secret , dar pe care sa nu-l mai spui la nimeni ... NU !

Link to comment
Share on other sites

Ripkid
Mai bine roaga pe cineva sa-ti dea doua palme cu picioru' sa te trezesti la realitate . Crezi ca daca-i blochezi broasca cu superglue sau daca-i zgarii masina se sterge ca prin miracol 2-ul ( pe care 99 % l-ai meritat ) din catalog ? Sa-ti zic un secret , dar pe care sa nu-l mai spui la nimeni ... NU !

de unde si pana unde ai ajuns tu la concluzia ca am 2 ? :| esti tare prost :| .. .. ..

__________________________________________________________________________

tromfil
"acum daca tu sti limba romana la perfectie ..."
sti != stii. Corect este: stii limba romana. Intra cu incredere pe linkul din semnatura.

Cat despre topic: Invata!

bun... am inteles ca tu si prof suferiti de limba romana ?

Cat despre topic: Invata!

dar ce legatura are raspunsul tau cu topicul meu ? unde am spus ca nu invat ?

__________________________________________________________________________

ripoff
sall mi-a venit un gand sa iti dau un reply dar m-am gandit de doua ori,cum trebuia sa faci si tu cand ai deschis topicul...

nu inteleg la ce te referi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337
Nu suf?r de limba român?, dar poate ar trebui s? suferim to?i, m?car pu?in.

În loc s?-mi r?spunzi mai bine te corectai ?i ziceai mul?umesc c? ai mai înv??at ceva.

Încearc? s? nu devii troll ?i s? te dai interesant c? nu prea te ajut? nici r?spunsurile.

iti dau dreptate aicea!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...