Jump to content
UnTimpit

Stie cineva vreun smen la sloturi?

Recommended Posts

sfatul meu este sa nu te atingi de aparate esti la un nivel in care poti numai sa stai de-o parte si sa privesti decat.... este ca si cum te pui in fatza calcului fara sa stii absolut nimic de el ca si cand l-ai vedea prima data in viatza ta... ca si cum ai duce un computer in evul mediu si ii pui pe aia sa lucreze in linux.... aparatele sunt un viciu in care daca ai intrat si esti nestiutor te poti distruge pe viata... ca ai tot timpul senzatzia ca poate castigi si bagi bani si bagi si bagi si ajungi sa faci lucruri pe care nu ti le doresti sa furi sa ineli pentru bani sa ii bagi in juma de ora la aparate... viatza asta este prea frumoasa si prea scurta ca sa devii sclavul viciilor.... gandeste-te ca traim in medie 70 de ani dintre care 35 ii dormim... (noaptea dormim si ziua deliram prin viatza asta) nu este pacat ca sa isi distruga un om viatza datorita viciilor??? am intrebat odata un milionar in euro.. defapt era aproape miliardar.. lucram pentru el ca am si muncit si muncesc in continuare si nu imi este rusine sa zic asta... si l-am intrebat pe om cum a facut bani si stii ce mi-a raspuns??? mi-a zis ca s-a lasat de vicii.... cum s-a lasat de orice viciu a facut bani... omu era enlez in anglia se intampla asta... avea bani de nu mai stia ce sa mai faca cu ei.... si exact asta mi-a zis omul cand se lasa de vicii incepe sa faca bani.....

Link to comment
Share on other sites

lol cum sa o dau ma in sf`uri? cine sa intrebe ce? stim toti ca sunt destul de multi prosti pe lumea asta... ca de fraieri nu duce nici o tara lipsa.... ce ii intereseaza pe ei cine pierde si cat pierde atata timp cat se plateste mpozit la ei... aia zic sa fie cat mai multi prosti sa vina taxe si impozite cat mai mari la ei... ma refer la cei care ar trebui sa controleze sau sa se intereseze.... auzi hai ca esti nostim... Las Vegas`ul pe ce crezi ca s-a construit faimosul Las Vegas? pe munca cinstita.... toata frumusetzea de acolo... numai si numai prin munca.... NU`I ASA MA S-A CONSTRUIT PE BANII FRAIERILOR... PE BANII PROSTILOR CARE AU PIERDUT BANI... ma repet .... totul este educativ....tot ceea ce zic.... cine vrea si este capabil sa inteleaga bine... cine nu intelege sa insiste ca pana la urma va ramane cu o idee pozitiva....

Link to comment
Share on other sites

complet fals :) De la varsta de 7ani pana pe la 50 (ceva de genu) ne reglam ritmul circadian la ~8 ore de somn pe zi. Asta inseamna 1/3 din viata dormita. Deci din 70 de ani pierzi 23,(3) ani dormind, nu 35 :) (nimeni nu doarme 12 ore pe zi, decat boraceii aia mici, da odata cu inaintarea in varsta nevoia de somn scade, si, cel putin teoretic, mosnegii dorm mai putin decat tineretul )

^Nu ii intereseaza pe ei, ii intereseaza pe aia de la fisc. (totusi, din cate stiu, una din putinele tari in care informatiile de la fisc pot fi valorificate intr-un proces sunt statele unite) Da oricum, in italia ca mafiot te doare-n pula, mi-a zis un prieten care face italia de cativa ani buni...

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

gandesti destul de bine... dar sa ai grija cand iti iei alocatzia sa nu te atingi de aparate ca nu ai sa castigi.... mai bine faci altceva cu banii... altceva in afara de etnobotanice... sa nu iti cumperi dalea.... ca mai bine joci la aparate sa rami falit si sanatos decat cu bani si defect... ma uitam asa la pustii care baga mizerii dialea in ei... parca sunt de pe alta lume.... parca pur si simplu nu apartzin acestei lumi.... pacat de ei.... este o generatzie distrusa....

Link to comment
Share on other sites

oricum jocurile de noroc au in spatele lor o fortza malefica.... de exemplu ruleta stie toata lumea are 36 de numere.... ia adunatzi toate aceste numere intre ele 1+2+3+4etc... sa vedeti rezultatul final... 666.... poate cineva sa dea o explicatzie??? :))

Link to comment
Share on other sites

si cum adica cine ar fi prost sa imi spuna vreun smen... de ce esti asa negativist.... exemple sunt multe si diversificate... de exemplu un patron de sala de jocuri sa ma duc sa joc la sala concurenta din apropiere ca sa le iau banii sa ii bag in faliment... simplu ca buna ziua.... sau un prieten care s-a plctisit de smenul respectiv si are ceva mai bun alt smen mai jmeker si asta i se pare prea aiurea...

Link to comment
Share on other sites

si cum adica cine ar fi prost sa imi spuna vreun smen... de ce esti asa negativist.... exemple sunt multe si diversificate... de exemplu un patron de sala de jocuri sa ma duc sa joc la sala concurenta din apropiere ca sa le iau banii sa ii bag in faliment... simplu ca buna ziua.... sau un prieten care s-a plctisit de smenul respectiv si are ceva mai bun alt smen mai jmeker si asta i se pare prea aiurea...

N-ai inteles ce-a spus Pax . El s-a referit la Patrunjel , nu la tine . A vrut sa zica faptul ca nimeni nu-i da lui ( lui Patrunjel ) nici un pont PE GRATIS !

Asta-i adevarul , in ziua de azi nu primesti nici o palma pe gratis !

Link to comment
Share on other sites

oricum sistemul merge destul de bine pentru patroni... ca ei sunt si asa in castig si cu smenuri si fara smenuri la aparate la sfarsitul lunii ei stau in birourile lor meschine si numara banii fraierilor... bani poate muncitzi sau furatzi sau cine stie din ce fel de provenientza... ajung la ei... si stau inchisi sa nu ii fure cineva si sunt asa fricosi si speriatzi... saracii de ei... ca asa imi vine sa le mai dau din cand in cand cate un coktail.... molotov...

Link to comment
Share on other sites

da ma uite iti zic unul.... este pe aparate tip mai vechi.. le gasesti prin bodegi .... biciuscarii de gara.... prin taverne de autogari... cautzi aparetele cu jocul Bingo-Star..... bagi credite de 100 de mii in ele... dai pe jocul bingo-star .... pe miza minima... incepi sa joci.... dai in el... pana in momentul cand iti da carte servita.... cand ai primit carte servita la aparat muti miza pe bet maxim... selectezi cartile si primesti castigul pe miza maxima... si o tii tot asa ... dai inapoi pe miza minima pana iti da iar carte servita.... maresti miza pe maxim incasezi premiul ca si cum ai juca pe miza maxima... si tot asa tot asa... pana faci bani in casa cat vrei tu.... spor la treaba... pacat ca bingo-starurile sunt destul de rare.... nu am mai intalnit asa multe dar totusi mai exista... :))

Link to comment
Share on other sites

sau daca vrei un smen mai nou.... au baietzii de vanzare telecomenzi... costa 2000 de euro pentru "Spy" ala cu spion... si ai speciala si spionul de 500... cauta zbate`te si cumpara`tzi ... daca vrei sa iti faci bani... dar iti zic ceva din experientza proprie... ca sa faci bani iti trebuie bani... banii din bani se fac nu din paduchi... nu poti sa investesti purici si paduchi si sa castigi bani... oricum mie faza cu telecomanda mi se pare complicata ca daca te prinde cu ea ti-o ia si se duc intr`o clipa doua mii de euro... sau mai sunt baietzi care vand scheme de joc la rulete... la un anumit tip de rulete produse de o anumita companie.. dar nici combinatziile alea nu m-au interesat.... baietzii s-au si filmat... s-au pus pe youtube... daca de pe tube un motor de cautare ceva genul "smen aparate" ai destule postari acolo ale fraierilor... ca numai un prost poate sa faca asa ceva.. sa faca o infractziune sa se filmeze si dupaia sa o puna pe net... :))

Link to comment
Share on other sites

mai nicu... nu te mai agita ca esti in pericol sa faci atac de panica... sau esti printre frustratzii care au pierdut sume de bani destul de mari si nu iti vine sa crezi ca exista si astfel de lucruri... si ce interes as avea eu sa bat campii??? imi da cineva vreo vila cu piscina daca bat eu campii aiurea??? .... eu doar vruiam sa fac schimb.. asa cum faceam schimburi de abtzibilduri cand eram mai mici... combinatzie pe combinatzie... oricum tu te-ai bagat aiurea si tu in discutzie ca oricum esti necunoscator al subiectului... te-am vazut ca tot incerci sa ma tragi de limba poate aflii si tu cate ceva.... la munca frate nu la intins mana... ca degeaba nu ai sa primesti nimic de la nimeni....sau du`te pe mIRC la a/s/l p.l.s. poate gasesti vreo scunda grasa si cu inceput de mustatza sa cazi cu ea in lovuri pa internet sa te ia la ea acasa si sa te intretzina... :))

Link to comment
Share on other sites

Da, ce as avea de pierdut? Daca vrei sa faci schimb de smenuri asta e un forum de hack, nu de aparate, ai vazut ca nu are nimeni niciun smen de ce mai insisti? Eu zic sa te gandesti la suta aia de euro, sau sa joci mereu, ca intri in top 300 capital, 100 euro in 2 ore, "lucrezi " 8 ore pe zi faci 16 milioane, 30 de zile pe luna, 12 luni pe an...peste ceva timp vei fi domnul UnTimpit

Link to comment
Share on other sites

nu dau decat la schimb pe alt smen.... cel de la capsuni... cel de la spion cel de la septari sau ce de la boock of ra... daca esti jucator poti sa deduci si jocul la care am eu smen..... ca nu se joaca la multe jocuri in romania.. le-am zis aproape pe toate....dar iti zic ca sa nu mai te gandesti... eu am la "Africa" sau "Pharaons" sau "BlueSea" oricare dintre ele care are dublaj piramidal... defapt asta este un multigame cu mai multe jocuri... si mai nou baietzii la unele din ele le-au schimbat dublajul piramidal din rosu negru in mai mare decat cartea care iti da aparatul.. dar nu pot sa schimbe la toate jocurile pe care le are aparatul si mai ramane cel putin unul cu dublaj piramidal.... rosu negru... la ala se face smenul.... deja ti-am zis destul de multe....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...