Jump to content
UnTimpit

Stie cineva vreun smen la sloturi?

Recommended Posts

iti dau tie o jmekerie la aparate joci tu 8 ore incontinuu la ele??? asa am zis si eu si sa vezi dupa 4 ore de jucat cum iti bubuie capul nu mai gandi asa radical ca nu este asa cum gandesti si mai ales ca nu poti sa mergi oriunde in orice sala sa joci... trebuie pe la dastea de oameni mai slabi nu la toti interlopii ca te dor coastele dupaia...

Link to comment
Share on other sites

mai mult de 10 aparate pe zi nu poti face... si a doua zi deja esti varza... trebuie sa te odihnesti... nu este chiar asa de usor.... stai la fiecare aparat intre 15 minute si 60 de minute .. bine stai si joci pentru bani ca stii ca nu ai cum sa pierzi... dar timpul ala conteaza... doare spatele capul dupaia nu este asa simplu cum crezi tu...

Link to comment
Share on other sites

mai mult de 10 aparate pe zi nu poti face... si a doua zi deja esti varza... trebuie sa te odihnesti... nu este chiar asa de usor.... stai la fiecare aparat intre 15 minute si 60 de minute .. bine stai si joci pentru bani ca stii ca nu ai cum sa pierzi... dar timpul ala conteaza... doare spatele capul dupaia nu este asa simplu cum crezi tu...

un demo ceva ? sa vedem si noi poate fake ,

Link to comment
Share on other sites

1 smenuri se pot face cred... am avut un aparat, inkiriat, si dintr-o combinatie de taste intra in modul testing oarecum...orice dublai dadea pana la sfarsit in orice miza...dar intre timp trebuia sa tii apasat butonul de miza. noaptea bagam si jucam cand nu erau jucatori... ma uitam la cati bani se bagase si apoi scoteam in functie de cat se bagase sa las procentajul ok ca sa nu se prinda cei al cui era aparatul.

2 odata stateam si beam cafeaua intr-un bar de asta de jocuri si era un tiganas tot scotea cate 50-100 ron da asa rapid de la fiecare aparat...la care barmanita/aia care dadea bani ia zis "Stiu ce faci asa ca iesi si pleaca cu ce ai" aparate Admiral. am ramas masca.

3. daca nu stii sa dublezi sau nai sange nu te baga la jocuri sau smenuri.

4 am fost jucator si pot zice ca am pierdut incat sa-mi dau seama ca cei in buzunar nui in aparate. Chiar daca stii smenuri te risti calumea sa le faci si niciodata nu poti scoate sume mari.

5 Am mai vazut o faza la un prieten nustiu cum dar oarecum nimereste combinatzia la dublaj la carti gen daca a fost 2 romburi o trefla si o frunza vine sigur 3 inimi...combinatiile nu le stiu ca nu vrea sa le zica, a zis stai si joaca mult si iti dai seama cik...dar m-am lasat si nici numai am de gand sa ma apropii de ele...un an de zile m-au ruinat...dar na tot raul spre bine!

Ca ideie mai bine sa nu jucati deloc!

Link to comment
Share on other sites

robertutzu esti aproape singurul care ma aprobi.. in rest numai frustratzi am vazut si am gasit.. sunt complexatzi rau de tot ca si ei s-au ruinat odata si nu vor sa creda ca totusi exista smenuri la aparate... daca stam sa ne gandim si ele sunt un fel de calculatoare mai primitive... daca pentru computerele normale se fac smenuri hackuri etc... de ce nu s-ar face si pentru unele mai primitive... si eletot acelasi principiu au.. placa de baza sursa monitor.. pe placa de baza are mai multe componente inclusiv o memorie care in caz ca se intrerupe curentul clientul ramane cu aceeasi suma de bani la credit mai au un selector de dublaje si un selector de cartzi.. care teoretic cartile trec aleatoriu prin selector si in momentul cand jucatorul actzioneaza butonul selectorul de cartzi alege cartile aleatoriu (dar asta este vrajeala ieftina pentru ca selectoarele sunt chiar din fabrica matrasite in asa fel incat odata la nu stiu catzi bani jucatzi sa scoata normal cartea maxma) si au un anumit soft de protectzie.... care in mementul cand un jucator este pe bet maxim nu o sa vada niciodata cartea maxima pe bet maxim... si cu cat betul este mai mare cu atat mai multzi bani si mai repede toaca aparatul....va multumesc la toti cei care ati comentat si apreciez parerile voastre... imi pare rau pentru cei care s-au simtzit ofensatzi... in discutziile mele... dar nu este vina mea ca si-au pierdut ei banii lor din buzunarele lor la pacanele si au facut pe altzii jmekeri pe banii lor... sincer imi pare rau de ei.... din partea mea nu a fost nimic cu rea intentzie....

Link to comment
Share on other sites

da ma uite iti zic unul.... este pe aparate tip mai vechi.. le gasesti prin bodegi .... biciuscarii de gara.... prin taverne de autogari... cautzi aparetele cu jocul Bingo-Star..... bagi credite de 100 de mii in ele... dai pe jocul bingo-star .... pe miza minima... incepi sa joci.... dai in el... pana in momentul cand iti da carte servita.... cand ai primit carte servita la aparat muti miza pe bet maxim... selectezi cartile si primesti castigul pe miza maxima... si o tii tot asa ... dai inapoi pe miza minima pana iti da iar carte servita.... maresti miza pe maxim incasezi premiul ca si cum ai juca pe miza maxima... si tot asa tot asa... pana faci bani in casa cat vrei tu.... spor la treaba... pacat ca bingo-starurile sunt destul de rare.... nu am mai intalnit asa multe dar totusi mai exista... :))

Cand vreodata un aparat din asta, sa te lase sa maresti betul dupa ce ai primit anumita combinatie de carti? Nu ti-e logic ca e valabila doar pe betul actual, iar daca ai marit miza nu o sa te mai lase? :))

Link to comment
Share on other sites

Erau la American Poker liste de dublaj , si mai exista la jocurile de la Cratos o serie de dublaje, in rest din cate stiu eu la jocurile rusesti de la Igrosoft , Lucky Haunter, Fruit Cocktail, Crazy Monkey... etc.. e o chestie ce o bagi in aparat se gaseau in Bulgaria ... in rest e internetu plin de fake-uri gen Telecomenzi EMP si alte tot felu de programe gen NovoHack... fiecare crede ce vede si face ce poate :) .

#31#666 - Precis merge , o sa il sune Iuda inapoi cu taxa inversa.

Link to comment
Share on other sites

cand vine vorba de real shet si nu de kkturi pe net, daca ai cum sa te uiti in spatele aparatului nu iti trebuie decat codul din partea stanga un bagi cheia in el, are acolo o tablita cu niste numere, copii codul ala, si cu numele exact al jocului (il gasesti cand jocul e in standby si da loop la animatii, o sa vezi acolo numele exact si credits) apoi intri frumos pe domnul gugle si ai sa te minunezi singur :))) tot ce ai nevoie este de hardware+software info

in 90% din cazuri acele aparate au fost folosite si ubber folosite in alte tari pana sa ajunga la noi si cu siguranta daca s aaflat vreo chichita ai sa o gasesti pe net

eu asa am facut cand eram in italia la IGT, era un kkt de aparat cu un joc simplu iar daca treceai de un anumit scor, iti dadea un nintendo dsi automat, asta la un stand de show, n am plecat acasa pana nu ne am luat cate un nintendo pentru fiecare din grup :))) si treaba era destul de ieftina, nu trebuia decat sa bagi 1 euro :)) cat a durat? well vreo 2a ore si 13 euro, ne am pus gramada toti pe aparat, unu si a bagat ochiul in spate, am luat datele frumos si apoi folosind wifi-ul lor nu a trebuit decat sa ne holbam pe net 15-20 min pana am aflat cum sa l ardem :))) probabil daca nu luam 7, nu batea la ochi... dar stii cum e treaba cu greedy people :P))) pana la urma ne au dat afara baietii la costum oricum a fost fun

Link to comment
Share on other sites

dada..si ciocolata invelea marmota..in italia.

A ..sau era invers?

un sfat sanatos, cand n ai gara cu realitatea, cere te afara, ai putea sa inveti cum se sarbatoreste o zi insorita la BBQ cu berea n nas si cativa amici in jurul tau, merci

on: ptr gambling-ul pe net, si tot ce e related de soft, e cam aceeasi mancare de peste ca si acest forum rst, daca esti atent ai putea cu siguranta gasi cateva jucarii private la un pret cat de cat acceptabil, totul e sa stii unde si ce anume sa cauti fara sa te pierzi

Link to comment
Share on other sites

Da tata, stiu eu un smen, ia contractul de la casa, mergi la o sala de jocuri si pune casa gaj. (La ruleta daca se poate) In 5 minute afli daca esti imparat sau aurolac.. nu imi pot crede ochilor ca un creer uman poate sa proceseze atat de prost!!! Va vad zilnic la metrou cersind sau prin colturile intunecate ale bucurestiului cersind... cel putin 60% din ei au trecut prin viata la fel cum treci tu!! nu va dati seama cate aveti de pierdut cu tampeniile astea de jocuri inventate de un cretin doar ca sa va ruineze si sa vedeti viata un cacat (mai pardon de limbaj dar o spun cu riscul de a lua ban, nu pot trece cu vederea asemenea retard)!! Rusine! Oameni de nimic... Scursuri ale societatii! Ca pierdeti milioane la cazinouri nu demonstrati nimic.. ca spargi un site da.. e adevarat.. asta inseamna ca esti putin mai destept decat cel care l-a facut si asta pentru mine e un lucru bun. Cand copilul iti plange de foame si tu te duci la jocuri sa inmultesti banii care deja ii ai in buzunar, esti retard frate!! Multa bafta in continuare la testarea "norocului" Please someone kill this man..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...