Jump to content
silverbug

Realizez la comanda bruiaj/interceptie jammer 8.2Mhz, 303 ,315Mhz, 433 Mhz, 868Mhz..

Recommended Posts

Realizez la comanda bruiaj/interceptie jammer 8.2Mhz, 303-315Mhz, 433 Mhz, 868Mhz.. si alte frecvente pentru cei care se pricep.

Sunt disponibile pentru constructie 2 modele:

1. model bruiaj 3 frecvente

2. model receptor / emitator-bruiaj [clonare semnal]

gpsjammer.jpgcarjammer.jpg

La comanda realizam

Echipament bruiaj/resetare pe baza de puls electromagnetic orice aparat bagat in priza la o tensiune de 220V/50-70Hz indiferent daca are sau nu UPS .

Lasere bruiaj in impulsuri banda scurta pentru aparatura video (bruiaj pastila)

67084369.jpg

Toate sunt portabile si folosesc acumulatori 9V - 12V , la comanda si alte frecvente si modele.Tehnologie smd sau normala.

Toate montajele sunt realizate pentru studiu si evaluare tehnica, nu sunt vandute pentru folosire in afara laboratorului de studiu.Ele se livreaza in conformitate cu reglementarile internationale de radiofrecventa. :P

Contact mail & ym: hziubit@yahoo.com

Edited by silverbug
Link to comment
Share on other sites

Realizez la comanda bruiaj/interceptie jammer 8.2Mhz, 303-315Mhz, 433 Mhz, 868Mhz.. si alte frecvente pentru cei care se pricep.

Sunt disponibile pentru constructie 2 modele:

1. model bruiaj 3 frecvente

2. model receptor / emitator-bruiaj [clonare semnal]

gpsjammer.jpgcarjammer.jpg

La comanda realizam

Echipament bruiaj/resetare pe baza de puls electromagnetic orice aparat bagat in priza la o tensiune de 220V/50-70Hz indiferent daca are sau nu UPS .

Lasere bruiaj in impulsuri banda scurta pentru aparatura video (bruiaj pastila)

67084369.jpg

Toate sunt portabile si folosesc acumulatori 9V - 12V , la comanda si alte frecvente si modele.Tehnologie smd sau normala.

Toate montajele sunt realizate pentru studiu si evaluare tehnica, nu sunt vandute pentru folosire in afara laboratorului de studiu.Ele se livreaza in conformitate cu reglementarile internationale de radiofrecventa. :P

Contact mail & ym: hziubit@yahoo.com

ATENTIE TEPAR!!!!

Acum o luna i-am platit avans si nici in ziua de azi nu am vazut nici un aparat.

Teparul se recomanda ca find Adi din Ungheni, Rep Moldova. Umbla tot timpul cu o bruneta dupa el care a

prezentat-o ca fiind prietena lui si locuieste in Iasi in cartierul Tatarasi zona dispecer

(acolo m-am intalnit cu el de vre-o 2 ori)

Foloseste urmatoarele numere de telefon:

0748088013

0745945122

0742409118-este ultimul numar care mi la dat si la care nu mai raspunde doar il deschide sa citeasca mesajele

(i-am trimis eu cateva si vad ca primesc raport de livrare)

Daca este cineva din Iasi si imi ofera adresa lui sau cum pot da de el platesc 100 EUR

Link to comment
Share on other sites

Ba omule daca esti frustrat dute si te interneaza gaseste-ti o fata si tu, omul e ok mi-a facut o clona acum ceva timp in urma, ii stiu eu adresa dar daca esti de la militie a cum poti sa ceri asa ceva...?

Rog un moderator sa curete forumul de caps lock, bineintentionati, gradati ..etc Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...