Jump to content
UnTimpit

Generator....

Recommended Posts

ti-se potriveste de minune nickul pe care l-ai ales. pe track 2 se gaseste numaru cardului urmat de un egal data expirarii si cateva cifre care corespund bancii in cauza. cum e posibil sa bagi trackul 1 care consta in numele titularului si sa iti rezulte niste numere valide? esti chiar tampit tampitule care esti tampit

Link to comment
Share on other sites

frate pe plastic sunt 3 trackuri.... 1 care contine numele si alte numere... track 2 ceva de genul.. 4522226546465546897=316469495900002465 si track 3 are multe numere....sa dea track2 dupa = ala trebuie generat..de pe cc exista un program care bagi cv2 si fata si da spatele exista sigur asa ceva....poate nu merge la toate bancile dar de america am vazut eu sigur...deci in concluzie eu am nevoie de track 2 ala care dupa = trebuie generat.....

Link to comment
Share on other sites

este doar o discutie ma contrazic cu cineva incearca sa ma convinga ca exista un astfel de generator.. si eu incerc sa ma conving daca are dreptate sau nu... ca mie practic mi se pare imposibil asa ceva.. si daca aveam si parerea cunoscatorilor poate era un punct de vedere... nu ii arde nimanui de carding ca vine vara si este nasol la parnaie stai calm era doar o intrebare o curiozitate.....

Link to comment
Share on other sites

UnTimpit, ai citit regulile forumului? In acest topic tocmai ai incalcat cateva din regulile lui.

Fara carding, banci, chestii din astea, si fara double post, din ce am vazut ai obiceiul prost de a face double post, vrei sa adaugi ceva? ai butonul de edit.

Link to comment
Share on other sites

scuze ca mi-am exprimat curiozitatea.... te rog frumos sa ma ierti.. nu ma lua in considerare.... pur si simplu am fost curios si am pus o intrebare.... si ai avut dreptate pana sa imi zici tu inca nu citisem regulile forumului dar te anuntz ca datorita tie le-am citit destul de atent... stiu ca i-am deranjat pe cei undercover care stau la agatzat combinatzii... si imi pare rau de ei.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...