Jump to content
ripoff

Sondaj:Voi,cu prima ocazie,ati pleca din România?

Voi,cu prima ocazie,aţi pleca din România?  

84 members have voted

  1. 1. Voi,cu prima ocazie,aţi pleca din România?

    • Dacă aş avea posibilitatea aş pleca şi mâine.
    • As pleca definitiv din România.
    • Dacă aș avea posibilitati in tara,aș alege să rămân.
    • Sincer, nu aş pleca nici în ruptul capului.


Recommended Posts

termin liceul si da-i bataie :D in tara asta, cea mai mare sansa a noastra este sa ajungem someri :X, la putere o sa fie copii celor actuali de la conducere, numai cu pile si cu bani multi poti ajunge ceva in romania, dar si aia presupune coruptie si altele, mai bine incerc in alte tari, nrovegia, uk, irlanda, tari mai linistite asa :D

Link to comment
Share on other sites

Pfuai...termin liceu' si fac faculta, asta-i sigur :))

Dupa, daca merge treaba, raman in tara, nimic nu-i mai bine decat o bere (fie ea si la 1leu) in fata blocului, cu pretenarii.

Daca nu, si am ocazia, singurul loc in care as pleca ar fi SUA, sau poate Australia. Sa trag de galeti cu mortar in Italia nu m-as duce nici in ruptul capului :)

Link to comment
Share on other sites

These kids nowadays...

AMD, Aziz17, blackgxg, cAm, Ellimist, Gecko, georginson, k7vlad, kyler0, LegendKiller, Maverick, MazaBoY, mihaim1980, Nokia94, o_O01, p3tru, Raven, selected, Skream Example, tiodr, []kw3rln, bogdannbv, CyberneticGOD, demisec, DLD, F.A.Q., firewind, immun3, kandykidd, LiviuCool, motoclubs, roby09, wtfid, xplosive, []AnDrEwBoY[]

Link to comment
Share on other sites

Vedem. Raman si la facultate, termin, preiau firma infiintata de taik-miu pt mine si pt frate-miu. Daca ne merge treaba raman. Daca nu, e logic ca trebuie sa fac ceva. Nu?

Mi-as dori de la viata cel putin sa lucrez ca freelancer. Pentru mine nu pentru altu'.

Nu mi-as dori in viata asta sa fiu angajat... Poate in cealalta.

Link to comment
Share on other sites

Da ba, sa stiti ca plecati si sar strainii cu banii pe voi...

Cum ajungeti acolo or sa va roage cu bani, pentru ca... ? Nu stiu, voi stiti.

Ce credeti ca e peste hotare? Nu e nimic: nu tu familie, nu tu rude, nu tu prieteni, nu ii pasa nimanui de voi. In tara, daca ai o problema, ai la cine sa apelezi. Acolo esti pe cont propriu. Nu cred ca e tocmai paradisul...

Credeti ca banii pica din cer?

Voi ganditi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...