Jump to content
jorik

Steaua vs Real Madrid

Recommended Posts

Aseara au venit galacticii la Bucuresti:

-covor rosu, foarte multi jandarmi, intimpinare de presedinte, ce sa mai zic...

-Beckham, modelul echipei, trebuie sa faca poze cu toti fanii desigur :D

Astazi joaca la 21:45 daca nu ma insel

Ma voi uita cu speranta ca Steaua va cistiga!

Cine se mai uita?

Cinde credeti ca va cistiga?

Link to comment
Share on other sites

fiti realisti.. la cum joaca realul momentan steaua are sanse de a bate , daca a luat`o real de la getafe care e echipa situata in partea a 2a a clasamentului, are sanse ..si oricum la ce am citit p`aci prin postu asta pot zice ca ma amuza multe lucruri, eu tin cu steaua, nush ce naiba de suporteri sunt aia care nu tin cu steaua in meciurile de afara ca doar toate echipele au de castigat, eu ma rog sa cstige rapid si dinamo in uefa, ca doar isi fac aia o impresie buna despre campionatul nostru ..oricum steaua s`a calificat dupa 10 ani deci orice face in grupa nu ma intereseaza, a venit dupa 10 ani si a umilit dinamo kiev lucru care apoi a facut apoi sa fie mediatizata steaua de toate ziarele din europa ;) e de ajuns .. dinamo si rapid s`au calificat in champions league ultima oara inainte de ...1990:)? este :)) ? .. noah toti aia care nu tin cu steaua va rog frumos ciocu mic si joc de glezne ;) .. 2-1 cu realu ;) ca l`am sunat pe pretenu` dica si o zis ca da el 2 goluri

Link to comment
Share on other sites

lol kwe` :)) .. ma spiry ..lyon e echipa de echipa..in ulimii 7 ani sau nush cati multi ani tot in champions league o fost.. steaua e de abia acuma dupa 10 ani .. cu lot care nu o mai prins champions league .. oricum .. lasa ca dinamo sau rapid o fo in champions league inainte de 90 .. si vor intra si ei .. prin 2010 ;) ..pana atunci .. toate cele bune :|

Link to comment
Share on other sites

sunt beat =)) haha. eu jucam poker,blackjack si de toate cu baieti , beam bere,angeli si mancam seminte :)))) si radeam ca prostii :))))

dupa primele 2 goluri, ........o sa vad la stiri restu.......

a da am vazut si faza cu carlos. e baiat bun ....nu din cauza lui a luat bataie steaua.fundasi prafi.....

sa bem bem bem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...