Jump to content
razer_krait

SMS Bomber

Recommended Posts

Ca tot cauta unu pe aici SMS Bomber , asta-l poti folosi direct de pe telefon (Daca ai sms-uri) ;).

MIDletPascal este un limbaj de programare (Seamana cu Pascal-ul dupa cum v-ati asteptat) , dar face aplicatii pentru telefoane cu biblioteci Java , pe platfroma j2me (Java Micro Edition) , am aflat de el de la userul totti93 , caruia ii multumesc ;).

Am facut un tutorial de folosire.

Nu sunt responsabil pentru ce veti face cu el , asa ca o faceti pe barba voastra.

Parola winrar:

smsbomberevoec

Si intr-un final , programul.

Click aici asteptati pana se incarca reclama , apoi dati skip add , acolo sus in dreapta.Nu va suparati pentru ca vreau sa fac si eu un ban "cinstit" (Ma refer la link , are avertisment etc.).

Link to comment
Share on other sites

hmm intereseant limbaj sti cumva unde asi gasi niste ebook ?

Pei intra aici si downloadeaza compiler-ul cu tot cu documentatie , si ai acolo in engleza mai tot ce-ti trebuie (Pentru a face un program mai simplu).

Iar pentru cei care stiu J2ME (Java Micro Edition) , pot sa faca librarii noi pentru:-a prelua imagini de la o camera video , daca exista

-a citi .txt

Pot sa faca orice se face si in J2ME numai ca (Normal) trebuie librarii.Faza-i ca acest proiect este initializat de catre rusi , faza buna e ca , daca traduceti cu googl translate , traduce aproape perfect , adica intelegi ceva nu ca la noi (Romana-Engleza , si invers).

Daca vreti sa va implicati , PM si incercam sa facem ceva ;).

Si as vrea sa stiu daca v-a folosit la ceva , eu il folosesc aproape zilnic =)).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...