Jump to content
darkrich

Vand conturi adsense

Recommended Posts

Cred ca toata lumea a incercat sa isi faca un cont la adsense si nu aveati un site mare si ca rezultat a-ti fost refuzati.

Poti sa ai un cont in 48ore!

Nu sunt conturi furate!

Chiar daca aveti contul banat se rezolva.

Pret: 10$

Daca nu doriti sa cumparati nu insistati cu comment-uri aiurea!

Link to comment
Share on other sites

95% iei ban cand incerci sa retragi banii... am incercat de vreo 3 ori :( Cea mai buna metoda e sa-ti faci singur

Dar totusi vreau sa incerc ... :) Depind prin ce metoda faci rost de conturi. Poti sa-mi dai un pm

Edited by Blue86
Link to comment
Share on other sites

Eu am ideea de afara si merge 100%. Uite ca sa nu se mai bage toti in seama pe aicea...O sa fac o sa ii fac un cont adsense! Adica lui Blue86 daca e de acord bineinteles.

Nu vei platii nici un ban in avans decat dupa ce vei primi banii ok? Daca esti de acord Blue86 Pm me!

Link to comment
Share on other sites

Site pe blogspot.com , alegi tara germania pui un continut la misto in "nemtiana" si il activeaza imediat . Dupa, intri pe interfata noua si modifici toate detaliile inclusiv tara (doar pe interfata noua poti modifica tara) . Vindeti suruburi la pret de amanet .Sal

P.S. inca mai merge treaba cu forexu` dar tre sa echilibrezi mult cu afisari/click .

Link to comment
Share on other sites

si daca ai deja cont, dar ei ti-l inchid pentru clickuri ilegale, mai poti face ceva?

se mai poate deschide? si chiar daca ti-l deschid, sunt riscuri sa nu iti mai dea bani ?

Poti face n conturi si sa modifici apoi in numele tau chiar daca a fost banat ,eu personal am primit pinul pe numele meu de vreo 6 ori acasa :) . In schimb daca ti-a banat site-ul in google si nu contul,pune ads-ul pe alt site si foloseste iframe.Cheers !

Link to comment
Share on other sites

E chiar un subiect interesant.

Stiu ca e usor sa faci n conturi, sa adaugi n siteuri, dar eu am un singur cont de gmail vechi de cand ma stiu, si acolo imi tin site-urile, nu vreau sa ma impart in o mie de parti.

Sunt interesat de metode, cum sa fac sa imi de-a drumu din nou la cont.

Tin sa precizez, ca nu ma lasa sa fac mai nimic.

Si ca sa imi dea drumu, nu cred ca vor fi de acord. Doar daca le trimit povesti de adormit copii.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

A, si ei spun ca am primit de la ei mail, ca de ce mi-ai inchis contul. wrong.

@darkrich daca reusesti sa ma ajuti sa imi redeschid contul de adsens prin metode ortodoxe(neilegale) iti dau 10$ indiferent cand imi deschid aia contul, ca imi deschid azi, ca imi deschid maine. Doar cu conditia ca intai tu sa ma ajuti, pe urma iti trimit bani. Daca crezi ca iti dau teapa, nu mai are rost.

Mersi

Edited by IceCrash
Link to comment
Share on other sites

Ti-a banat contul ,poti trimite o revizuire a site-ului sau nu mai stiu eu ce,scrie in politicile lor ce tre sa faci ... Dar iti spun eu 100 % contul acela nu il mai poti reactiva :)

El spune ca poate:

@IceCrash Chiar daca ai contul banat ti-l fac!
ne poti spune si noua cum ai tu toate site-urile pe un singur gmail ? IceCrash ?

Gmail este un cont de gmail, adica de mail. google e google, gmail e gmail.

Eu mi-am creat un cont pe google accounts, cu adresa de email de la gmail.

In Google Accounts ai Analytics si Webmaster Tools care te ajuta sa adaugi intai siteurile care le detii, dupa ce verifici ca sunt ale tale, poti sa ai access la diferite statistici oferite de acest doua programe.

Daca ai un cont nou de Gmail nu ai sa ai in google accounts asa ceva.

Dar poti sa dai click pe Google Webmaster Tools ( aici nu stiu sigur daca trebuie sa te inregistrezi, dar la analytics sigur) si pe Google Analytics ca sa te inregistrezi.

Edited by IceCrash
Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu e sa nu incercatii prostia asta cu schimbatul numelui si al adresei. intradevar te lasa sa faci modificari dar nu si sa schimbi cmplet numele. Pentru ei o schimbare de nume = transfer de cont si ei nu accepta (orice vrajeala ai baga) => change payment address, name and location - AdSense Help

Eu am avut site bannat la ei si le-am explicat frumos si i-au dat drumu desi am mintit putin dar a fost o minciuna credibila

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu e sa nu incercatii prostia asta cu schimbatul numelui si al adresei. intradevar te lasa sa faci modificari dar nu si sa schimbi cmplet numele. Pentru ei o schimbare de nume = transfer de cont si ei nu accepta (orice vrajeala ai baga) => change payment address, name and location - AdSense Help

Eu am avut site bannat la ei si le-am explicat frumos si i-au dat drumu desi am mintit putin dar a fost o minciuna credibila

Cum ai explicat? Si eu am fost bannat chiar cand trebuia sa scot banii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...