Jump to content
sensesDelight

Heii . ^^

Recommended Posts

sensesDelight chiar nu trebuia sa zici ca esti fata sincer.ai fi avut maxim 2 reply uri

Afemeiatule nu o mai pupa atat in cur in natia ma-tii, e femeia ta? de o pupi in cur sau crezi ca iti da si tie o felie din buzele pizdii?

EDIT: Legat de partea asta: "Ce te-ai saturat sa imi trimiti pm uri si acum ma ataci aici?". Tu dintr-un PM atat de scurt ai avut greseli gramaticale 90% din continut. Nu te ataca nimeni dar nu te vezi? Ii sari in aparare de parca ai fi super-eroul ei, Vorbesti de cultura si la tine din 5 cuvinte 6 sunt vulgare, am Pm-urile dar, in fine.

Nu mi-o lua in nume de rau, ia-o in gura

Edited by CyberneticGOD
Link to comment
Share on other sites

Afemeiatule nu o mai pupa atat in cur in natia ma-tii, e femeia ta? de o pupi in cur sau crezi ca iti da si tie o felie din buzele pizdii?

=))poftim cultura nu prietene nu o pup nicaieri dar nu e frumos asta am zis dar esti prea incult si cu IQ ul sub nivelul marii ca sa intelegi.Ce te-ai saturat sa imi trimiti pm uri si acum ma ataci aici?Stai linistit ca nu imi pocneste nici o vena la gat nu imi bat capu cu toti copilasii.Urasc marlania si nesimtirea si am zis-o nu-ti convine suge-o prietene ma doare fix la basca.Esti un floc in fata p*li.

Link to comment
Share on other sites

bine ai venit,si da,vad ca si la tine au inceput cu urarile de rigoare :)) spor la toceala si tie,eu deja m-am pus pe citeala(userii "aia de treaba" mi-au mai dat un hint referitor la ce sa invat),asa ca multa bafta,e ceva imbarligatura ^.^

p.s. is recunoscatoare ca inca nu mi-a spart nimeni FB-ul,desi am vazut ca cineva si-a dat silinta :D

Link to comment
Share on other sites

Aviz prostanacilor: Daca mai vad la continuarea postului asta un comentariu aiurea adus fara motiv la adresa altui membru va var un ban permanent . daca aveti ceva inteligent de comentat , faceti-o , nu va dati voi mari cacati de barbati . d-aia se duce pulii forumu din cauza unor prosti facuti gramada ca voi .. abtineti-va si etalati-va talentele de tarani in piata la obor.

Banned users:

  1. CyberneticGOD ( ban 1 sapt. )
  2. romanu ( la fel )

... so, behave boys... behave.

Edited by Mish
Link to comment
Share on other sites

bine ai venit,si da,vad ca si la tine au inceput cu urarile de rigoare :)) spor la toceala si tie,eu deja m-am pus pe citeala(userii "aia de treaba" mi-au mai dat un hint referitor la ce sa invat),asa ca multa bafta,e ceva imbarligatura ^.^

p.s. is recunoscatoare ca inca nu mi-a spart nimeni FB-ul,desi am vazut ca cineva si-a dat silinta :D

Ce bine c? mai sunt si fete pe aici :) . Credeam c? sunt cam singura .. :) Sper sa ne imprietenim >:D< .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...