Jump to content
Ultimatum

Baiat destept

Recommended Posts

prost huh? bine dude..stiu ca esti membru in teamu' lu' Carcabot....si ..vad ca acum nu merge site-ul/forumul ....din pacate...dar cand vad ca merge...si e pe picioare..o sa-i fut eu un ddos...si ghici pe cine o sa cada vina....vai..ai ghicit PE TINE ! :@ :@ si nu o sa opresc ddosul pana nu recunosti ca esti un lamer prost

Link to comment
Share on other sites

stiu ma...nu am nimic cu carcabot...poate o fi hacker.. :@ :@ cine stie..nu trebuie sa catalogam pe toti din 'teamul' ala ca LAMERI din cauza lui Ultimatum....nu cataloghez ca nu stiu ce-i poate pielea lui Carcabot sau celorlalti..si nici scanadal nu caut ...eu cu asta am ceva ...si cred ca (.) Carcabot...'team admin' o sa-l traga de urechi putin (desi mi se cam rupe) ca din cauza lui e 'comunitatea' "offline" :)

kw3rln te rog nu-l bana :D raman dator

Link to comment
Share on other sites

mie mila cand vad atata istetime.... ;)

REEDIT: imi pare reau pentru sad_dreamar ca el a crezut ca e vorba despre el ...daca el sa simtit pacat...era vorba despre ultimatum ....si despre ashea zisa farsa...! ghinion sad_dreamar ....mah baga o fisa ;) m-am saturat sa ma iau oameni ca tne ...timpu e pretios !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...