Jump to content
Cheater

[RST]World SMS Bomber

Recommended Posts

Spre deosebire de multe sms bombere acesta nu numai ca functioneaza pe orice retea din Romania ci si international permitand bombardarea cu sms-uri numerelor din sute de tari!

Serverul necesita curl instalat si activ!

Serverul trebuie sa permita scrierea unui cookie de catre curl si citirea acestuia ulterior din locatia "sys_get_temp_dir()" (de obicei aceasta este "/tmp").

Dupa trimiterea fiecarui sms verifica si afiseaza raspunsul serverului cu privire la statusul trimiterii!

Prefixul de tara este ales prin selectarea tarii dintr-o lista, iar numarul este validat conform standardelor pentru a nu incarca inutil serverul in cazul introducerii unui numar gresit.

Print-Screen:

smsk.png

Download:

Descarcare mirror -> FileBox

Descarcare mirror -> Multiupload


Modificari:
Am adaugat .htaccess si am setat in 2 moduri max_execution_time nelimitat, pentru a preveni intreruperea inainte de a termina de trimis sms-uri.
Implementarea unei functii pentru a impiedica time-out-ul browserului.

Demo:

http://www.pr00f.eu/sms/

multumesc pr00f pentru hostingul demou-lui!

PS: pentru cei carora nu le merge primind mesajul: "Invalid token. Please try again." , este de la faptul ca cURL nu poate sa salveze cookie intr-un fisier in temp, de ce? ESTE PROST CONFIGURAT SERVERUL! (tokenul citit de curl nu este cel alocat session id-ului, iar id-ul este retinut intr-un cookie)

PS2: Daca la accesare primiti un mesaj "500 internal server error" stergeti continutul .htaccess si lasati doar:


php_value max_execution_time 0
php_value max_input_time 6000

Daca problema persista, renuntati la .htaccess, cel mai probabil serverul refuza rescrierea max_execution_time la valuarea 0 (nelimitat). Rezultatul, dupa un anumit timp de trimis sms-uri se va opri, totusi se vor putea trimite seturi de cateva zeci de sms.

PS3: Scriptul inca functioneaza, cei prin care se trimit sms-urile au banat doar ip-ul serverului pe care este gazduita pagina demo ( pr00f.eu )!!!

Daca hostati scriptul pe un alt server va merge!!!

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

L-am urcat eu pe World SMS Bomber By Cheater, RST [http://RstCenter.com] . Merge de minune. Rapid si bun.

Sarumana, l-am pus la demo, chiar cautam un host free care sa respecte conditiile pentru a functiona, eu l-am lucrat pe un server privat pe care nu il pot stresa foarte mult.

PS: pentru cei carora nu le merge primind mesajul: "Invalid token. Please try again." , este de la faptul ca cURL nu poate sa salveze cookie intr-un fisier in temp, de ce? ESTE PROST CONFIGURAT SERVERUL! (tokenul citit de curl nu este cel alocat session id-ului, iar id-ul este retinut intr-un cookie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...