Jump to content
DanISR

Invitaţii Filelist

Recommended Posts

daca nu te superi , cat ai donat in total?

92 euro, dac? am ?inut bine calculul.

Se poate? Dau un pm cu mail? Mersi anticipat.

Sigur, mail-ul pe care s? vin? invita?ia, alege?i voi dac?-l pune?i aici, sau trimite?i PM. Deci da, PM cu el :).

Daca nu ai cui sa le dai si vrei sa-mi dai si mie una (...)

Am spus în primul post c? cer de la useri minim 300 post-uri. F?r? excep?ii.

Edited by pr00f
Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai cui sa le dai si vrei sa-mi dai si mie una pe adresa yoady1vad@yahoo.com ar fi bine.

(Nu sunt sigur ca va merge.Am mai primit o invitatie de la cineva de pe RST pe acest email dar dupa cateva zile nu a mai mers.Ori mi-au sters contul pentru ca invitatia respectiva fusese data...ma gandesc eu, de pe un cont ciordit ori am picat ca boul intrun stealer :)). Daca nu merge pe adresa de email specificata asta e.Pot sa traiesc si fara filelist :)) (Chiar nu vreau cont pe alt email...cam asta e ideea...is plecat cu capul :)) )

Link to comment
Share on other sites

@ GarryOne : e?ti unica excep?ie, fiindc? te cunosc de ceva timp. Î?i trimit invita?ia când ajung acas?.

@ Zolder : fii lini?tit c? mi se scoal? ?i f?r? s?-?i trimit ?ie invita?ie. Am spus clar c? minim 300 post-uri sunt necesare, iar tu n-ai nici 100.

Link to comment
Share on other sites

Reformulez. Ofer o invita?ie pe Filelist persoanelor cu ceva vechime pe forum, ?i/sau cu niste post-uri pe acolo (sper c? folositoare).

@ Marian : ?i-am trimis dou? invita?ii data trecut?, b? !

Datorit? gre?elii mele de a m? lua numai dup? num?rul post-urilor, am f?cut o prostie. De aceea, am reformulat mai sus.

@ Zolder : cum spuneam ?i în PM-ul pe care ?i l-am dat, îmi cer scuze, ?i a?tept mail-ul/urile pe care dore?ti invita?ia/ile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...