Jump to content
CHIRY

Affiliati Site Adult Castiguri de peste 1000$ pe luna

Recommended Posts

Salut,

De curand am deschis o afacere in VideoChat pentru adulti si non-adulti.

Si in cautare de Affiliati vreau sa va prezint urmatoarele oferete de colaborare cu site-ul nostru.

Ai un site adult ? Perfect, este timpul sa iti aduca bani acel site.

Programul nostru de affiliere are 2 optiuni de plata pentru Affiliati dupa cum urmeaza:

18% Din orice sesiune de VideoChat sau Video Platit

30% O singura data atunci cand clientul adus de tine cumpara credite.

CUM PRIMESC BANII?

Platiile se fac prin Transfer bancar de 2 ori pe luna, odata pe 15 si a 2-a oara in ultima zi a luni.

Minimul de plata este 100$.

GOODIES PENTRU AFFILIATES:

My payments & earnings Poti vizualiza in timp real castiguriile si platiile tale.

Promo Tools Oferim afiliatiilor nostri o multime de bannere si cod-uri html pentru a le integra in site-urile lor.

Traffic Poti vedea in timp real traffic-ul trimis catre site-ul nostru ( click-uri si inregistrari ).

Te-am convins ? Vrei sa fii partenerul nostru ?

Inregistreaza-te ca affiliat:

Affiliate's WANTED - 59Cams online adult chat

Link to comment
Share on other sites

Salut,

De curand am deschis o afacere in VideoChat pentru adulti si non-adulti.

Cum vine aia videochat pentru "non-adulti"?!

Scenariul care mi-l sugereaza expresia ar fi urmatorul:

Vine copilu acasa de la scoala in cls 1 intra pe site, bifeaza la inceput ca e

"non-adult"...si apar niste dudui, alege una si? ii arata cum se face exercitiu la mate ca doar a bifat la inceput ca e "non-adult"...;))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Raspuns pt fiecare in parte.

@ mike_vio

Trebuie sa aduci cat mai multi clienti pe site, cu cat mai multi cu atat mai multi bani, e simpla ideea.

@Cheater

non-adult se refera la altceva, sunt categorii non-adult ca de exemplu: Soul Mates, Esoterics, Make Friends, si asa mai departe.

@ripoff

Corect !

@tromfil

non-adult se refera la altceva, sunt categorii non-adult ca de exemplu: Soul Mates, Esoterics, Make Friends, si asa mai departe.

@Ghiaor

Nu cred ca te-a obligat nimeni sa ne devii affiliat, alti or plati mai bine aia e treaba lor nu a noastra, noi am prezentat o oferta, nu am facut comparatie care plateste mai mult.

Cat despre partea cu legalul vreau sa te anunt ( nu ca am ceva sa-ti demonstrez tie, dar se pare ca scrii degeaba pe acest forum ) site-ul este legal, are o firma in spate isi plateste toate taxele, etc

+ ca noi nu suntem "pushtanii tai" cu care te joci tu pe mIRC cu "vrajeli" dastea.

@ ALL

Pt mai multe informatii add: bbreakerul pe YM!

Edited by CHIRY
Link to comment
Share on other sites

Salut,

De curand am deschis o afacere in VideoChat pentru adulti si non-adulti.

Si in cautare de Affiliati vreau sa va prezint urmatoarele oferete de colaborare cu site-ul nostru.

Ai un site adult ? Perfect, este timpul sa iti aduca bani acel site.

Programul nostru de affiliere are 2 optiuni de plata pentru Affiliati dupa cum urmeaza:

18% Din orice sesiune de VideoChat sau Video Platit

30% O singura data atunci cand clientul adus de tine cumpara credite.

CUM PRIMESC BANII?

Platiile se fac prin Transfer bancar de 2 ori pe luna, odata pe 15 si a 2-a oara in ultima zi a luni.

Minimul de plata este 100$.

GOODIES PENTRU AFFILIATES:

My payments & earnings Poti vizualiza in timp real castiguriile si platiile tale.

Promo Tools Oferim afiliatiilor nostri o multime de bannere si cod-uri html pentru a le integra in site-urile lor.

Traffic Poti vedea in timp real traffic-ul trimis catre site-ul nostru ( click-uri si inregistrari ).

Te-am convins ? Vrei sa fii partenerul nostru ?

Inregistreaza-te ca affiliat:

Affiliate's WANTED - 59Cams online adult chat

tu esti ala care a luat toate studiourile la rand pe yahoo sa isi aduca pe site femeile?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...