Jump to content
Guest Nemessis

Nemessis is out - Welcome TinKode

Recommended Posts

Pacat. Dar TinKode suge. El e de capu lui nu am auzit niciodata sa faca ceva in team totul e particular la el. Se lauda ca stie ca face ca drege.. din partea mea multa _!_ pentru el. Daca va primi administrator sau ce o sa primeasca, probabil o sa iau warnuri si in final ban. Nu e alegerea potrivita.

Link to comment
Share on other sites

Pacat. Dar TinKode suge. El e de capu lui nu am auzit niciodata sa faca ceva in team totul e particular la el. Se lauda ca stie ca face ca drege.. din partea mea multa _!_ pentru el. Daca va primi administrator sau ce o sa primeasca, probabil o sa iau warnuri si in final ban. Nu e alegerea potrivita.

Haha , cat cacat pe gura!!

Crezi ca daca le areti unora ca tu il scuipi pe tinkode in cur vei fi clasat altfel fata de pupincuristi?Iti zic eu , ce faci tu e o alta forma de pupincurist..un pupincurist mai inteligent...

Il respecti pe om pentru ce face..orice lauda in plus e semn de pupat in gaoaza..

Link to comment
Share on other sites

deci pana la urma te retragi in locul ala cu soare si ocean despre care ziceai cu luni in urma ?

daca da...cea mai buna alegere :D dar merge sa mai tragi din cand in cand un ochi si pe aici :>

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

@ Mr49r cu totii stim ce a facut Tinkode si cat e de capabil si este chiar admirabil talentul sau insa asta nu inseamna ca suntem de acord automat cu modul lui de gandire.majoritatea userilor de pe aici nu se dau in vant dupa personalitatea lui si nu are nici multi fani pentru ca nu stie cum sa se comporte.personal ii admir talentul si nimic mai mult.ce are la partea cu tehnica ii lipseste la omenie.si totusi, intr-o comunitate poate invata si el multe, chiar si neme a spus ca per total RST-ul a avut efect pozitiv asupra lui.daca Tinkode o sa puna osul la treaba si o sa-i pese de comunitate nu doar sa-si alimenteze propriul ego, prevad un RST asa cum multi si l-ar dori.hai ca se poate coae, totul e sa vrei!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mai NEME io nu te sti utu nu ma stii.....poate topicu asta e vechi..dar citind postul tau mi-au dat lacrimile...habar nu am ce ai facut in hacking si nu imi pasa insa postul tau ma facut sa plang si sa cred ca parca te cunosc de-o viata si akm nu te voi mai vedea niciodata...succes in viata si sanatate familiei tale...

Cu respect cineva caruia i pasa...

Link to comment
Share on other sites

Mai NEME io nu te stiu tu nu ma stii.....poate topicu asta e vechi..dar citind postul tau mi-au dat lacrimile...habar nu am ce ai facut in hacking si nu imi pasa insa postul tau ma facut sa plang si sa cred ca parca te cunosc de-o viata si akm nu te voi mai vedea niciodata...succes in viata si sanatate familiei tale...

Cu respect cineva caruia i pasa...

Link to comment
Share on other sites

Se ascunde sub nickul de Preatorian

Ca sa revin si eu cu un offtopic, contul Preatorian a fost dezactivat. Tinkode acum umbla sub un alt nick facut de curand.

Ganditi-va la John Doe (daca stiti ce tip de nume este acesta ) :P

Link to comment
Share on other sites

Haha , cat cacat pe gura!!

Crezi ca daca le areti unora ca tu il scuipi pe tinkode in cur vei fi clasat altfel fata de pupincuristi?Iti zic eu , ce faci tu e o alta forma de pupincurist..un pupincurist mai inteligent...

Il respecti pe om pentru ce face..orice lauda in plus e semn de pupat in gaoaza..

Eu nu inteleg de ce iti dai tu cu parerea la parerea mea. Treaba cu respectu e demodata crede-ma, nu dau 2 bani pe ce face el sau altu si mai ales pe tine ca nu stii de lungu nasului.

Link to comment
Share on other sites

TinKode daca erai asa baiat nu mai faceai topic sa vezi cati pupincuristi ai si sa te dai cine nu esti.. stii la ce ma refer. Deja o dai in sentimentalisme si nu-i frumos. Crezi ca daca te-ai vazut parte din staff userii ar trebui bai gata e TinKode aici. Da cine-i TinKode? Ala care a spart nasa bla,bla,bla.. si ala care se lauda singur. Ai cam dat cu mucii in fasole..

Cum am spus si o mai repet, cunostintele tale nu sunt din ceva ce ai creat sau tu ceva ce ai inventat tu. Tot ce stii e de la altii..ca si mine de altfel, daca s-ar tine cineva cat te-ai tinut tu de partea de securitate ar sti la fel de multe ca tine. Eu iti spun sa nu te mai dai asa zmeu si sa ii tii locu lu Nemessis cat de cat ok, ca Nemessis a avut mereu bunul simt nu a privit pe nimeni de sus cum faci tu.

http://rstcenter.com/forum/35224-cine-e-si-tinkode-asta.rst

Edited by Bebee
Link to comment
Share on other sites

Daca am facut chestia aia, a fost doar sa obtin material pentru unele modificari din regulament. Sincer nu imi doresc nici un "pupincurist", doar membrii care sa se respecte intre ei.

Eu nu sunt Neme, iar Neme nu este *******. Fiecare are o personalitate diferita. Nu privesc pe nimeni de sus, asta se intelege din cauza ca nu permit retarzilor sa comenteze la adresa mea.

Nu e vorba de mine ca am luat o functie, nu e vorba despre cunostintele mele. Iar prietene, te asigur ca nu suntem pe aceasi lungime de unda, sa ne comparam / deosebim. Nu ai trecut prin am trecut eu, sa ajungi sa imi tii mie morala.

@Sicko, nu am nici un conflict cu el, e valabil pentru toti care gandesc la fel.

Edited by Stealth2
Link to comment
Share on other sites

Guest Sicko

Hai jet restul unde plm va credeti pe matrimoniale?

Mai NEME io nu te sti utu nu ma stii.....poate topicu asta e vechi..dar citind postul tau mi-au dat lacrimile...habar nu am ce ai facut in hacking si nu imi pasa insa postul tau ma facut sa plang si sa cred ca parca te cunosc de-o viata si akm nu te voi mai vedea niciodata...succes in viata si sanatate familiei tale...
Cu respect cineva caruia i pasa...

Jet si tu in mortii tai.De parca omu ar fi pe moarte.Restu ce pula mea aveti?

@Bebee ai privat daca vrei sa te certi.Ca sincer mie personal nu ma doare capul de conflictul tau cu @Tinkode.

Edited by Sicko
Link to comment
Share on other sites

Guest Sicko

@Bebee si restul care aveti ceva cu @Tinkode aratati-mi si mie unde @Nemessis va cerea parerea in legatura cu @Tinkode.

Atat mai am de zis in thread-ul asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337
TinKode e de treaba, dar sunteti voi prosti... unii, nu ma refer la toti.

Tu esti prea proasta sa intelegi ce se discuta aici pupincuristo.

Cat despre @Tinkode primu lucru care il face :)):)) sterge posturile care l-au injurat alti.

P.S:@Tinkode minti mult si te lauzi mult ai plecat de pe ISR si ai venit aici ca o pizda, ai tradat ISR....

acuma ai motiv sa imi dai ban, fao ca si asa mai vorbit pe la privat la ISR ca un ratat infect ce esti...Bafta la toti ca numai postez pe aici....

Edited by blackboy1337
Link to comment
Share on other sites

@Sicko Cine ti-a cerut tie parerea asta e treaba mea si a lu TinKode nu te baga.

@TinKode eu nu iti tin morala ca nu-s ma-ta. Ti-am zis ce am avut de zis, retard banuiesc ca esti tu. Adresa ta.. Si tu esti? Da tu prin ce razboaie ai trecut cu cine te-ai luptat asa de grav? Ai stat in fata unui PC nimic mai mult asta nu e munca de facut comparatii. Comenteaza ce vrei ca nu-ti mai tie sau altora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...