Jump to content
Guest Nemessis

Nemessis is out - Welcome TinKode

Recommended Posts

Numa bine sa fi sanatos ca le faci pe toate valabil si pt Nemesis si pt Tinkode . Nu inteleg ce sunteti asa speriati . Ce se poate intampla cu Rst ?? De disparut nu dispare poate se schimba si nemultumitii sau celor care nu le place au tot timpu o iesire , sa dea drumu ei la o comunitate in care sa accepte numa membrii care le convin lor . In rest un singur regret ca nu sunt aici de mai mult timp sa cunoasc cu adevarat oamenii seriosi. Am timp numa bine Pax

Link to comment
Share on other sites

Salut! dar voi aici in postul deschis de neme vreti sa il faceti sa ii para foarte rau ca a plecat? ca in loc de un "La revedere" spus frumos, vad doar injuraturi si fiecare are cate ceva cu fiecare! Urat! si reflecta foarte mult comportamentul standard al romanului! ce credeti amicilor? ca daca dovediti care are gura mai mare o sa va ia cineva in staff? nu cred...

Vorba unor clasici: "Nu esti bine venit, pleaca!" aceasta se adreseaza tuturor celor cu un mare creier in minus! adica cei care critica faca sa stie macar sa deschida facebook-u!

Bha astia credeti ca daca injurati si va tociti butoanele la tastatura, o sa se intample ceva? NU doar sunteti cu un pas mai aproape de standardul social de "cocalar"! daca esti cu adevarat mai bun ca el... dovedeste! nu injura ca porcu ca nu esti la ma-ta pe tarla sau in fata blocului cu sticla de 1l de pepsi si punga de seminte eventual si cu telefonu dat la maxim pe manele in timp ce fredonezi de fug si caini de tine! aici esti intr-o comunitate cu o gramada de oameni ce-i drept foarte diferiti din punct de vedere social si mental, asa ca nu mai vreau sa stau 10-15 min sa citesc cum va injurati ca chiorii! exista Mesaj Privat!

@neme: desi cred ca nu o sa mai citest posturile astea Multe "succesuri" in ceea ce ti-ai propus si Sanatate!

@TinKode: dude, cum probabil ca toti stim ca neme are capu' pe umeri nu cred ca te-a "ales" degeaba! asa ca abea astept sa vad daca poti adimistra comunitatea mai bine decat neme alaturi de cei din staff!

@Cei care critica: bha astia, unii dintre noi au mai multe zile petrecute in fata unui pc citind si invatand decat aveti voi fire de par la "bretonul" de la nas (mustata, pentru cine nu s-a prins! ca-s destui)

Link to comment
Share on other sites

@tempor?rius
am decis sa ma retrag definitiv din scena hackingului

n-ai facut parte din scena hacking-ului niciodata

hai pa

Marsh de pe forum in gura matii de copil idiot , ti-a cerut cineva parerea?

Cand o sa ai tu potentialul lui o sa fi in puscarie!

Cat despre Neme , sper sa ne mai saluti si tu din cand in cand :)

Link to comment
Share on other sites

Nemessis , ai facut o alegere extraordinara alegand familia si lasand internetul.Este bine ca ti-ai cladit o familia si ai ales sa mergi pe calea cea dreapta .Stii poate din cauza internetului ai pierdut si ceva timp din viata (o spun dupa propoia experienta) adica ma refer la faptul ca te suna un prieten sa vi la o bere , gratar si tu refuzi zici lasa alta data sau te invita o fata undeva sa va plimbati si ii zici alta data deja dintr-un foc ai impuscat 2 ipeuri si pierzi multi prietenii.In rest ce sa iti mai zic toate bune si frumoase si oricum stim ca tu o sa mai intri macar 1 data pe luna pe alt nick name sa vezi ce se intampla pe RST Center , o sa te intrebi cine sunt , fac parte pe acest forum cu inca un nick name Mr.Sphirit care sunt membru foarte vechi. Succes in continuare si tineti familia apropae.

Link to comment
Share on other sites

Nu o sa ne mai auzim, probabil ultima ocazie in care vor mai fi pronuntate pseudonimele Nemessis sau 2fingers ramanand un interviu pe care am promis ca o sa-l acord unei publicatii romanesti si care se pare ca va fi preluat integral de ********* <-- surpriza , un interviu iesit din tipare referitor la scena hackingului romanesc si la toate partile pozitive sau negative pe care le-a avut din ultimii ani.

Bafta baieti.

Stie cineva despre interviu? ard de nerabdare sa il citesc!

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Nu am avut niciodata placerea(...sau neplacerea, nu stiu) de a purta un dialog. Nici nu te cunosc prea bine, insa cu singuranta ai reprezentat o autoritate. Ma bucur ca am supravietuit pana acum, cu aroganta mea neconditionata fara sa primesc vreun ban de la tine. Poate ca nu este aroganta, poate doar lipsa de cunostinta. Oricum, pentru mine ai fost si vei fi un guru al comunitatii de hacking romanesc.

Nu te voi pupa in cur ca ceilalti useri, pentru ca desi mi s-au parut emotionante si minunate post-urile precedente, nu am citit destule post-uri de ale tale ca sa-mi formez o parere, buna sau rea.

La revedere si noroc in viata.

Link to comment
Share on other sites

Salut Neme!

Mult succes!

Cand am intrat pentru prima data pe forum pe tine te-am observat si retinut primul; sunt convins ca nu a fost asa doar pentru mine..

Cat despre *******, din cate am citit si inteles eu de pe aici.. cred ca ar trebui sa si termine ceva cand incepe pentru ca de putut poate. :)

Link to comment
Share on other sites

Neme... sincer chiar imi pare rau... unu cate unu incep sa dispara dupa acest forum... pana la urma o sa plecam cu totii... generatia veche se duce , pacat , oricum ce pot zice multumim pentru toate ideiile care le-ai dat si ce ai facut pentru acest forum , iti urez toate cele bune si sper sa mai auzim de tine sa nu ne uiti total

succes in tot ce faci pe viitor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...