Jump to content
Guest Nemessis

Nemessis is out - Welcome TinKode

Recommended Posts

@c0smyn: Demoralizat? E?ti amuzant. =))

Da ma agramatule, demoralizat. Asta am sustras eu din ceea ce a postat Nemessis. Degeaba ai dexu' si ce plm mai ai tu la semnatura.


Sursa: DEX '98 | Ad?ugat? de claudia | Gre?eal? de tipar | Permalink
DEMORALIZÁT, -?, demoraliza?i, -te, adj. 1. Descurajat, deprimat. 2. (Înv.) Imoral. – V. demoraliza.

Edit: Scuze de offtopic dar eu ti-am aratat ce scrie in dex nebunule, deoarece n-aveai habar ce inseamna acel cuvant. Eu odata ce am folosit termenul logic ca stiam ce inseamna.

Edit2: Vezi in rasa matii cine a inceput offtopicu'. Am mai intalnit eu de-al de tine, mari destepti/smardoi/importanti/mafioti in spatele monitorului, cu crengile pe tastaturi. Ce-oi fi crezut tu ? ca gata ... m-ai facut de ras sau ce plm ai crezut ? Va bagati ca pl sa iesiti in evidenta.

ban me but not permanent // thx

Link to comment
Share on other sites

N-are rost s? fac prea offtopic ?i nici nu ?i-am pus vreo etichet? în afar? de amuzant.

Ideea era în alt? parte ?i nu la DEX. Dac? am în semn?tur? nu-i obligatoriu s? fie a?a. Psihologie ?mecher? c? te-ai aruncat în vorbe a?a.

Nemessis s-a demoralizat? Din cauza lui Pax? Fii serios pentru c? n-are leg?tur? una cu alta. Analizeaz? treaba mai bine.

Îmi zici agramat? Vezi s? nu scrii agramatu-le. :)

edit: nu erai sigur ?i te-ai gândit c? de asta te-am corectat, dar ai c?utat în DEX ?i ai zis c? gata, mi-ai zis-o. :))

edit2: Hai s? î?i explic altfel, ?i dac? nici a?a nu în?elegi, voi renun?a.

0. Nu e chiar offtopic c? e pe marginea subiectului.

1. ?tiu ce înseamn? acel cuvânt, dar ?i-am explicat c? Nemessis nu s-a retras de asta. Vezi posturile sale mai vechi.

2. Dac? ?tiai, nu în?eleg aprinderea ta din primul comentariu.

3. Înjuri, ?i asta dovede?te ce dovede?te.

4. Toate apelativele adresate mie sunt neimportante. M? îndoiesc c? m-am dat important, de?tept, smardoi sau ce ai mai zis pe acolo.

S? ies în eviden??? Pentru ce? Ca s? primesc VIP? Din contr?: Doar r?spund ajutându-i pe al?ii.

edit3: Distrac?ie pl?cut? în Italia. Ai plecat deja sau de acum? ;)

Edited by tromfil
Link to comment
Share on other sites

Da ma agramatule, demoralizat. Asta am sustras eu din ceea ce a postat Nemessis. Degeaba ai dexu' si ce plm mai ai tu la semnatura.


Sursa: DEX '98 | Ad?ugat? de claudia | Gre?eal? de tipar | Permalink
DEMORALIZÁT, -?, demoraliza?i, -te, adj. 1. Descurajat, deprimat. 2. (Înv.) Imoral. – V. demoraliza.

Edit: Scuze de offtopic dar eu ti-am aratat ce scrie in dex nebunule, deoarece n-aveai habar ce inseamna acel cuvant. Eu odata ce am folosit termenul logic ca stiam ce inseamna.

Edit2: Vezi in rasa matii cine a inceput offtopicu'. Am mai intalnit eu de-al de tine, mari destepti/smardoi/importanti/mafioti in spatele monitorului, cu crengile pe tastaturi. Ce-oi fi crezut tu ? ca gata ... m-ai facut de ras sau ce plm ai crezut ? Va bagati ca pl sa iesiti in evidenta.

ban me but not permanent // thx

Warn. La urmatoarea injuratura adresata unui user, ban permanent.

Link to comment
Share on other sites

Uite ca e adevarat!!! O stea se retrage in glorie !!! Foarte bine. Ai sa vezi ca e cea mai buna decizie care ai luat-o in viata ta. Urmaresc activitatea ta de f. mult timp si chiar admir cunostintele tale.

Mai mult ca sigur ca ai sa citesti in continuare, ai sa mai scrii o parere pe aici pe acolo, dar cea mai importanta etapa a vietii tale acum incepe . Odata cu familia. Daca mai faci si copii o sa fii cel mai fericit. Bucurate de viata si de familie. Viata e prea scurta si familia e prea de pret. Calatoreste si traieste cu adevarat momentele placute ale vietii. Ai sa vezi cat este de placut sa ai un serviciu linistit de 8 ore(afara), sa te trezesti dimineata la ora 7, dupa o noapte intreaga si linistita de somn. Sa vezi cat de frumos este sa te plimbi seara cu sotia sau prietena si sa barfesti prietenii, neamurile sau chiar pe cei de pe strada. Micile placeri ale vietii pe care le-ai pierdut odata cu trecere noptii in fata calculatorului.

Pot sa zic ca imi pare rau ca te retragi , pentru ca din tutorialele tale am mai invatat ceva, Atat eu cat si altii am dezvoltat o anumita cultura si educatie in "hack" si am invatat ca nu e important sa spargi si sa faci rau, ci mai important e sa te joci fara sa strici.

Ce sa mai zic ... :(( nici macar nu mai are importanta cine ramane in locul tau, pentru ca daca nu e capabil, rst-ul si toate alea se sting de la sine. Dar chiar nu conteaza !!

Cel care va fi capabil si va vrea sa faca ceea ce ai facut tu , o va face si singur si de obicei apar ei din multime, nu ii alege nimeni.

Salutare si sper sa te bucuri de toate clipele vietii (bune si NEbune)

P.S. Pentru acei copii care nu stiu despre ce vorbesc sa se abtina de la comentarii.

Chiar daca sunteti de acord sau nu cu mine va multzumesc ca cel putin ati citit postul meu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...