Jump to content
Nytro

Membri V.I.P.

Recommended Posts

@totti93 felicitari...ti-l meriti

@expl0iter vs Gecko & viceversa :

“The best thing to give to your enemy is forgiveness; to an opponent, tolerance; to a friend, your heart; to your child, a good example; to a father, deference; to your mother, conduct that will make her proud of you; to yourself, respect; to all men, charity.”

By Benjamin Franklin

Link to comment
Share on other sites

@taifu, raspunsul este nu, poti citi si regulile pentru a intelege mai bine cum functioneaza lucrurile p'aici.

App ce ziceti de co4ie ( https://rstcenter.com/forum/members/co4ie/ ) ? s-a remarcat la DefCamp, cat pe forum si in privat, prin prisma colaborarii cu el in anumite proiecte private eu sunt pentru, fata de mine si sunt convins si fata de alti membrii si-a dovetit cunoasterea de care are nevoie si ca duce la bautura si la poker ;)).

PS: stiu regulile, este doar o propunere, am considerat ca n-are sens sa deschid topic nou la VIP pt asta fiind unul deja creat.

Edited by Cheater
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
Va rog sa ma scuzati ca intreb... Rangul V.I.P nu se poate cumpara? Doar o intrebare.

Stiu ca pe alte forumuri (nu conteaza care) se mai cumpara V.I.P.

Imposibil, aici nu se cumpara rangurile.

Link to comment
Share on other sites

Multi care sunt VIP deja nu mai sunt activi pe forum.

Ai dreptate. Ar trebui s? ne dam demisia de la locul de munc? ca s? avem mult mai mult timp de RST.

Nu te plânge c? erai pe lista neagr? ?i ai sc?pat când au primit ban în mas? cei care se ocupau cu frauda, ?i tu ai dat un PM c?tre un user în care erai interesat.

A?a c? nu se fac excep?ii doar pentru VIP-uri.

Link to comment
Share on other sites

Am mai scris o dat? odat?, dar explic din nou.

1. Ajungi VIP, iar apoi la?i locul altora s? creasc? ?i s? r?spund?, chiar dac? nu tot timpul bine, iar tu intri doar la topicurile ceva mai tricky. A se vedea pe unde r?spund cei VIP sau cu activitate mai mare în spate. Ori offtopic/funny, ori la subiecte mai aiurea/grele. Alea de mijloc ?i u?oare r?mân pentru userii noi, useri care se plâng c? nu mai este activitate, iar cei vechi s-au retras. Wait.. what? recite?te fraza.

2. VIP-ul nu te ajut? cu nimic. Este doar o recuno?tin?? ?i faptul c? te cuno?ti ceva mai bine cu staff-ul, dar, cum ziceam, nu te ajut? la nimic faptul c? î?i apare eticheta VIP, dar persoanele din staff sau care fac treab? mai mult nu te ?tiu.

3. Ce 3? E destul atât.

+ alecseu: offtopic.

Spor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...