Jump to content
Nytro

Membri V.I.P.

Recommended Posts

cu 10ppd intri in clubul betivilor?

Am stiut ca e geniala ideea din momentul cand a fost implementata.Vad ca isi face lumea treaba si apar posturi mai multe si mai de calitate pe la sectiunile tehnice.Well done Nytro :)

blackboy1337

Banned

Bautor de gin

Join Date: Jun 2010

Posts: 213

ce face bautura din genii, pardon Oameni >.> asta da motivatie :)

Link to comment
Share on other sites

Mersi baieti!Din pacate, vara asta o sa fiu cam offline...;inca n-am terminat facultatea asa ca am plecat in Spania la vopsit pereti..Asta e, la noi in tara in IT nu prea te descurci si licenta de zbor mi-e anulata in urma unor analize iesite prost.Nu consider ca-i rusinoasa munca de orice fel(fie fizica fie mentala), atata vreme cat e cinstita.De o saptamana stau cu dictionare wpa si aircrack-u sa fac rost de net ca sa pot sa tin legatura cu tarisoara.Am reusit sa fac un database cu Essid-uri sparte si pass-uri si sper sa-mi ramana pe toata vara.Salutari de pe plaiurile calduroase si numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Mersi baieti!Din pacate, vara asta o sa fiu cam offline...;inca n-am terminat facultatea asa ca am plecat in Spania la vopsit pereti..Asta e, la noi in tara in IT nu prea te descurci si licenta de zbor mi-e anulata in urma unor analize iesite prost.Nu consider ca-i rusinoasa munca de orice fel(fie fizica fie mentala), atata vreme cat e cinstita.De o saptamana stau cu dictionare wpa si aircrack-u sa fac rost de net ca sa pot sa tin legatura cu tarisoara.Am reusit sa fac un database cu Essid-uri sparte si pass-uri si sper sa-mi ramana pe toata vara.Salutari de pe plaiurile calduroase si numai bine!

Bineinteles ca munca nu este rusinoasa. E greu... dar ce sa faci, asta e.

Numai bine jane.

Felicitari membrilor V.I.P.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor

Eu as dori sa fiu membru VIP daca se poate. O sa aport mai multa informatie de calitate cu timpul ca acuma nu am avut prea mult timp deoarece am fost tot plecat.

Multumesc

Nu vei primi niciodata VIP / Mod / Admin pe RST atata timp cat ceri !

"12. Nu cereti adminilor ViP sau Moderator. Cand vom avea nevoie va vom cauta. Doar userii activi si de calitate vor primi gradele mentionate." via http://rstcenter.com/forum/3968-regulile-forumului-cititi-cu-atentie.rst .

Adu-ti aportul de informatie de calitate si daca baietii vor considera ca meriti poate se va schimba situatia .

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
1.Felicitari totti93, noul membru V.I.P.!

2.Deoarece expl0iter a înc?lcat regula 24 ce prive?te postarea de XSS-uri Yahoo, s-a decis sa i se retrag? rang-ul de V.I.P.

De mult timp asteptai sa "calc stramb"...

Oricum eu m-am retras din rst... Multumesc pentru scoaterea gradului :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...