Jump to content
obsesive

[VAND] Licenta SCRAPEBOX si WP-ROBOT full version

Recommended Posts

Vand licenta scrapebox si licenta pentru pluginul Wp-Robot ELITE version.

Pret: 150$ amandoua licentele.

Separat: 30$ licenta Scrapebox

140$ licenta Wp-robot Elite version. (22 de module)

Preturile de la sursa sunt:

57$ pentru Scrapebox

169$ pentru Wp-Robot fullversion.

Motivul pentru care le vand este ca sunt prea ocupat cu jobul real (trader forex), si nu mai am timp si nici motivatie sa ma ocup de IM.

Modalitate de plata preferata: paypal

Sunt nou pe aici, dar sunt disponibil sa raspund la orice intrebare pentru a-mi dovedi credibilitatea.

Link to comment
Share on other sites

Scump dom'le, scump.

La mine sunt mult mai ieftine!

Licentele sunt de la sursa. Eu am cumparat "softurile" si voi transfera licenta catre cumparator. Cred ca e un pret decent. Tu daca le ai la alt pret, ar fi fost fair play sa deschizi un thread separat. Te-ai bagat "ca musca la rahat" cum se spune.

Link to comment
Share on other sites

Exact, 10 Euro (pentru WP Robot ultima versiune sau SenukeX).

Si NU, nu sunt scammer. Arunci cu invective pentru ca nu poti altfel, "amice"!

Cat despre Senuke, eu zic sa te mai documentezi nitel. Varianta Lite face 67$/luna, iar cea full face 147$/luna. Pot arata LIVE (pe webcam) cum accesez SenukeX cu propriul meu cont de email.

Hai noroc!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Exact, 10 Euro (pentru WP Robot ultima versiune sau SenukeX).

Si NU, nu sunt scammer. Arunci cu invective pentru ca nu poti altfel, "amice"!

Cat despre Senuke, eu zic sa te mai documentezi nitel. Varianta Lite face 67$/luna, iar cea full face 147$/luna. Pot arata LIVE (pe webcam) cum accesez SenukeX cu propriul meu cont de email.

Hai noroc!

10 Euro pentru wp-robot???? esti nebun amice.

De amorul discutiei sa presupunem ca ai dreptate.

Asa e, cum zici tu. Totusi nu ai explicat cum vinzi tu licenta de SENUKEX, cu 10 euro, cand ea costa 67$/luna. Ok vinzi licenta pe care o ai pe o luna, dar luna viitoare ce face potentialul client? Iti mai trimite 10 euro tie ca sa ii prelungesti licenta de 67$/luna???? cineva iese in pierdere aici. Ori detii un mare secret pe care nu vrei sa il impartasesti cu muritorii, ori esti un mare prost. exista si varianta a treia. ESTI UN TZEPAR. Iarasi zic, ca te-ai bagat ca musca in rahat... nu ma fii tare in gura si vezi-ti de "afacerile" tale, si nu mai comenta in threadurile altora... bafta!

Link to comment
Share on other sites

1. Wp Robot: Pentru tine o fi ceva extraordinar, dar pentru mine e un mizilic. 10 euro si oricine il are, fara probleme. PUNCT!

2. SenukeX: Dupa cum am mai spus, eu folosesc deja acest soft (de circa un an, plus inca 2 ani de Senuke Legacy, la care ultima versiune era 7.66). Acest soft se actualizeaza foarte des, asa cum s-a intamplat si in ultimele 5 zile, astfel ca de la 2.2.11 s-a ajuns la 2.2.22. Ce nu pricepi tu este faptul ca aceste versiuni sunt de fapt mici actualizari (fixarea unor buguri etc.). Asta nu inseamna ca nu mai merge programul daca eu sau altcineva nu fac/face updatarea!!! Si nu am spus ca n-as furniza mai departe aceste actualizari.

3. Se cuvine sa-ti atrag atentia ca nu e cazul sa te dai cunoscator in ceva ce nu prea sti cu ce se mananca.

4. Asa "prost" cum sunt eu, am scris si publicat 13 carti, amice.

Poti sa raspunzi si fara sa jignesti. Te asigur ca nu doare!

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

1. Wp Robot: Pentru tine o fi ceva extraordinar, dar pentru mine e un mizilic. 10 euro si oricine il are, fara probleme. PUNCT!

2. SenukeX: Dupa cum am mai spus, eu folosesc deja acest soft (de circa un an, plus inca 2 ani de Senuke Legacy, la care ultima versiune era 7.66). Acest soft se actualizeaza foarte des, asa cum s-a intamplat si in ultimele 5 zile, astfel ca de la 2.2.11 s-a ajuns la 2.2.22. Ce nu pricepi tu este faptul ca aceste versiuni sunt de fapt mici actualizari (fixarea unor buguri etc.). Asta nu inseamna ca nu mai merge programul daca eu sau altcineva nu fac/face updatarea!!! Si nu am spus ca n-as furniza mai departe aceste actualizari.

3. Se cuvine sa-ti atrag atentia ca nu e cazul sa te dai cunoscator in ceva ce nu prea sti cu ce se mananca.

4. Asa "prost" cum sunt eu, am scris si publicat 13 carti, amice.

Poti sa raspunzi si fara sa jignesti. Te asigur ca nu doare!

Numai bine!

SENuke are o limita de machines usage(merg doar 3 pc-uri cu aceiasi licenta)

Link to comment
Share on other sites

1. Wp Robot: Pentru tine o fi ceva extraordinar, dar pentru mine e un mizilic. 10 euro si oricine il are, fara probleme. PUNCT!

2. SenukeX: Dupa cum am mai spus, eu folosesc deja acest soft (de circa un an, plus inca 2 ani de Senuke Legacy, la care ultima versiune era 7.66). Acest soft se actualizeaza foarte des, asa cum s-a intamplat si in ultimele 5 zile, astfel ca de la 2.2.11 s-a ajuns la 2.2.22. Ce nu pricepi tu este faptul ca aceste versiuni sunt de fapt mici actualizari (fixarea unor buguri etc.). Asta nu inseamna ca nu mai merge programul daca eu sau altcineva nu fac/face updatarea!!! Si nu am spus ca n-as furniza mai departe aceste actualizari.

3. Se cuvine sa-ti atrag atentia ca nu e cazul sa te dai cunoscator in ceva ce nu prea sti cu ce se mananca.

4. Asa "prost" cum sunt eu, am scris si publicat 13 carti, amice.

Poti sa raspunzi si fara sa jignesti. Te asigur ca nu doare!

Numai bine!

1. se pare ca tu esti atotstiutor si pt tine toate softurile astea sunt mizilicuri.

iti amintesc ca tu ai facut thread hijack aici. daca ai ceva de vanzare mai ieftin(extrem de ieftin), fa-ti thread separat si lasa-ne.

2. nu am zis ca esti prost. am zis ca esti tzepar.pentru ca nu esti onest si nu raspunzi la intrebari directe. inca nu ai explicat ce face potentialul client dupa ce-ti da tie 10 euro pentru licenta de senukex sau ce oferte magnifice mai ai tu la 10 euro. xrumer poate? costa 57$/luna sa utlilizezi senukex.(ce legatura are asta cu updatarea softului) dupa ce-ti expira luna ce faci? mai vin cu 10 euro la tine sa mi-o prelungesti prin metoda ta secreta?

Link to comment
Share on other sites

@obsesive tu vorbesti de scammer ? daca singurele tale 6 postari sunt in acest topic inceput de tine :))

lol. nu vad nicio logica in ce spui. daca e primul meu thread, inseamna ca sunt automat scammer? nu e nicio regula care imi interzice sa postez. cred ca sari calul cu acuzatia asta. daca vroiam sa fac scam, puneam 10 euro preturile ca tovarasul de mai sus. si faceam si thread hijacking.

in concluzie, daca te intereseaza sa cumperi vreo licenta, sunt bucuros sa iti raspund la orice intrebare, chiar sa ne vedem live daca esti din bucuresti.

daca nu, las-o mai moale cu acuzatiile sau adu dovezi...

Link to comment
Share on other sites

de ce sa cumperi licenta wp-robot...

daca o gasesti pe net nulled ultima versiune...v3.58

nu-ti stric topicul... doar intreb :)

de ce sa mergi pe stadion cand poti sa te uiti la TV? sau de ce sa mergi la cinema, cand poti sa dl de pe torente :)

asa e, sunt versiuni nulled de wprobot.

dar de scrapebox sigur nu sunt! :D

sau eu stiu? poate are tovarasul Mach la 10euro.

Link to comment
Share on other sites

2. nu am zis ca esti prost. am zis ca esti tzepar.pentru ca nu esti onest si nu raspunzi la intrebari directe. inca nu ai explicat ce face potentialul client dupa ce-ti da tie 10 euro pentru licenta de senukex sau ce oferte magnifice mai ai tu la 10 euro. xrumer poate? costa 57$/luna sa utlilizezi senukex.(ce legatura are asta cu updatarea softului) dupa ce-ti expira luna ce faci? mai vin cu 10 euro la tine sa mi-o prelungesti prin metoda ta secreta?

Acuzatii, jigniri ... doar atat poti!

Nu sunt tepar si chiar sunt un om onest, amice. Nu ma apuc sa jecmanesc lumea, asa cum incerci tu. Din ce ai scris tu (punctul 2) se poate observa usor ca nici macar nu te-ai obosit sa-mi citesti postarea anterioara. Ai scris doar asa, "ca sa-ti arati muschii".

OK, sa iti explic ("pe litere", ca la abecedar): NU vand licente, pentru ca nu sunt Areeb!!! Practic, eu vand modalitatea prin care oricine poate avea acest program, fara sa ma aiba nevoie de licenta. Nici eu NU am licenta la SenukeX, DAR (!!!) FOLOSESC acest soft de cand a fost lansat (atentie, vorbesc de SenukeX, NU de Senuke Legacy!!!). La accesarea programului folosesc contul meu de email (si parola mea, evident!). De asemenea, am acces la forumul lor si la instructiunile video privind folosirea acestui soft. NU fac vreo adaugare in "host" (windows/system32/drivers/etc/host) si nici NU folosesc contul/parola altuia!!!

@benny_loppa: Raspunsul este si pentru tine.

... sau ce oferte magnifice mai ai tu la 10 euro. xrumer poate? ...

Ce alte oferte mai am? Hmm, mi-ar lua prea mult timp sa le scriu pe toate (am multe si diverse WSO, programe si pluginuri). Iti dau doar cateva exemple: Sick Submitter, Google Sniper 2.0, Article Marketing Robot, Instant Traffic Robot, Extreme Niche Empire, Massive Passive Profits, Profit Jackpot, Profit Monarchx3, Rapid Profit Formula, Fast Cash Commissions, Mass Income Machines, Micro Cash Machines, WPsBoxPRO, WP Robot 3.58, SE Sniper, TweetAttacksPro, MiniXrumer etc., etc., etc. Repet, sunt doar CATEVA exemple!!!

Si da, Scrapebox nu am ... de dat! (Unele sunt doar pt mine: Scrapebox, Google Affiliate X, Gigsterrbot, Market Samurai, Stealth Keyword Competition Analyzer s.a.).

Ai inteles, "tovarase"?

Update (08.12.2011):

Vand WP Robot Developer Version - ultima versiune. Pretul este de doar 10Euro (prin paypal).

Am instalat-o ieri. 100% functionala!

ATENTIE (!!!), nu este vorba de versiunea Elite (pret oficial: 169$), ci este vorba de versiunea Developer (pret oficial: 549$!!!).

Stai, calmeaza-te, sa nu ti se faca rau ... mai nea' obsesive!

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...